Çözüldü Windows 10 System %100 SSD Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

msancar

Hectopat
System SSD'yi %100 kullanıyor gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? PC'yi sıfırladım, sıfırladıktan sonra ilk 5-10 dakika normaldi sonra yine aynı sorun başladı. İnternetteki çözümleri denedim fakat işe yaramadı.
Adsız.png
Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde herhangi bir performans kaybına sebep oluyor mu bilmiyorum ancak bende de bu şekilde gözüküyor. Ama sistemde herhangi bir yavaşlama olmuyor. Bir tur bug veya hatadir.

ZTE Blade Vec 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen sistemde hiç bir yavaşlama yok. Sadece başlangıç programlarını çalıştırırken tıkanıyor bi süre. Geceden beri açık pc oyun oynuyorum film izliyorum vs hiç bir tıkanma yok. Ama hala arkadaşın paylaştığı şekilde çalışıyor SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm:
  1. Başlat menüsünü açın ve cmd yazın.
  2. Komut İstemi karşınıza çıkacaktır.
  3. Sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır deyin.
  4. Komut satırında bu komutu girin:

Kod:
    WPR -cancel

Aynı sorun bizim PC'de de başladı. Preview sürüm mü kullanıyoruz? Ortak bir noktamız olmalı.

Sistemdeki SSD'ler:
  • 960 PRO
  • 850 PRO
Yazılım:
  • Magician 5.0
  • NVMe 2.0 sürücüsü
Windows sürümü:

upload_2016-12-12_13-3-1.png

Bu arada konuyu Microsoft'a raporladım.

Son düzenleme:
Bu son gelen güncellemeden sonra bu olay oluştu. GTA 5'de haritalar geç yüklenmeye başladı. SSD 'si olanlar yine iyi. Fakat HDD'si olanlar için durum berbat. Benim sürüm; windows 10 Home Single Language

Bende de durum böyle, HDD kullanıyorum. Bilgisayarın içini açıp temizlemiştim ancak hiçbir kabloya falan dokunmadığıma eminim. Bu sorun için bir sürü şey yaptım, internette herkes araştırmıştır eminim. Windows 10 Home single language kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı