Windows 10 tarih ve saat görünümünü Windows 7'de olduğu gibi nasıl yapılır?

İbrahim222

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz Windows 10 da tarih ve saat ayarları daha büyük bunu Windows 7'deki gibi yapma şansımız var mı?

Dosya Ekleri

• tarih saat.png
    tarih saat.png
    245,9 KB · Görüntüleme: 161
Sadece saatin yazmasını istiyorsanız görev çubuğunu küçük görünüm yapmalısınız ama açılan menüyü o şekilde istiyorsanız hiç denk gelmedim ama ancak uygulama ile yapabilirsiniz. Çünkü bunu Windows sunmuyor isterseniz eski tasarımı kullanın diye. Açıkçası yeni hali daha kullanışlı geliyor bana ayrıca görsel olarak anlaşılır ve güzel. Windows 7'de bence genel olarak en kötü tasarım parçalarından birisi o açılan saat penceresiydi.

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler mesajlara bakmayı unutmuşum daha yeni gördüm.
Sadece saatin yazmasını istiyorsanız görev çubuğunu küçük görünüm yapmalısınız ama açılan menüyü o şekilde istiyorsanız hiç denk gelmedim ama ancak uygulama ile yapabilirsiniz. Çünkü bunu Windows sunmuyor isterseniz eski tasarımı kullanın diye. Açıkçası yeni hali daha kullanışlı geliyor bana ayrıca görsel olarak anlaşılır ve güzel. Windows 7'de bence genel olarak en kötü tasarım parçalarından birisi o açılan saat penceresiydi.

Peki hangi programla o hale getirebilirim?
Windows Vista'daki gibi desen daha doğru olur.

Windows Vista ile Windows 7 tasarımı aynı neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı