Çözüldü Windows 10 "telefonunuz" uygulamasını indiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

adem1903

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 5010U 8+8 DUAL 16GB 1600MHz RAM GT 840M NVİDİA 240GB GIGABYTE SSD
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Merhabalar. Sorun PC'ye X86 sistemi kurunca ortaya çıktı. O günden beri telefonunuz uygulamasını indiremiyorum ve bu hatayı alıyorum. Yardım edebilecek varsa memnun olurum.

1614006163971.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürüm eski güncelleme var fakat güncelleme ile bilgisayarın kasmasından endişeliyim. 32 Bit daha az RAM diyor diye geçtim normali 64.
Evet hocam dediğiniz gibi daha az RAM kullanıyor, bu da çoğu sistem özelliğinin devre dışı kalmasından dolayı. Muhtemelen Telefonunuz programı da bu sistem uygulamalarının içerisinde. 64 bit kurulum yapmanızı öneririm.
Sistem güncellemelerini kontrol eder misin hocam? Ayrıca işlemcin 64 Bit destekliyorsa 64 Bit kurmanı öneririm.

Sürüm eski güncelleme var fakat güncelleme ile bilgisayarın kasmasından endişeliyim. 32 Bit daha az RAM diyor diye geçtim normali 64.

Sorun muhtemelen senin bilgisarının 32 Bit olması, yapabiliyorsanız 64 Bit kurun.

USB de 64 var ama yedek almam gerek PES 2016 yükledim şimdi 8.0GB tekrar indirmek istemiyorumda😂

Evet hocam dediğiniz gibi daha az RAM kullanıyor, bu da çoğu sistem özelliğinin devre dışı kalmasından dolayı. Muhtemelen Telefonunuz programı da bu sistem uygulamalarının içerisinde. 64 bit kurulum yapmanızı öneririm.

Çözüm
Evet hocam dediğiniz gibi daha az RAM kullanıyor, bu da çoğu sistem özelliğinin devre dışı kalmasından dolayı. Muhtemelen telefonunuz programı da bu sistem uygulamalarının içerisinde. 64 Bit kurulum yapmanızı öneririm.

Peki teşekkür ederim. Birazdan 64 Bit kurulum yaparım ve sonucu bildiririm.
Evet hocam dediğiniz gibi daha az RAM kullanıyor, bu da çoğu sistem özelliğinin devre dışı kalmasından dolayı. Muhtemelen telefonunuz programı da bu sistem uygulamalarının içerisinde. 64 Bit kurulum yapmanızı öneririm.

Şu an X64 Bit sistemi kurdum ve program çalıştı fakat RAM kullanımı arttı Windows bir çözüm bulmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı