Windows 10 Tema Sorunu

Days Gone

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben bilgisayarıma tema yüklerken elektrikler kesildi. Yükleme yarıda kalmıştı. Bugün bilgisayarı açtım her şey normal şifremi yazdım fakat şifreyi yazdıktan sonra ekran grimsi siyahımsı bir şey oluyor Ctrl+Alt+Delete kombinasyonunda olmuyor PC'ye de format atmak istemiyorum şimdi. Lütfen yardım edin.

Herkese merhaba. Ben bilgisayarıma tema yüklerken elektrikler kesildi. Yükleme yarıda kalmıştı. Bugün bilgisayarı açtım her şey normal şifremi yazdım fakat şifreyi yazdıktan sonra ekran grimsi siyahımsı bir şey oluyor Ctrl+Alt+Delete kombinasyonunda olmuyor PC'ye de format atmak istemiyorum şimdi. Lütfen yardım edin.
Nasıl yapacağım bu sorunu lütfen yardım edin.

Olabilir. Bir şekilde sistem dosyalarına ulaşmaya çalışmalı ve temayı silmelisin.
hocam şimdi şifremi yazıyorum sonra siyah ekran geliyor ve tekrar şifre yazma yeri geliyor o temayı nasıl sileceği mi bilmiyorum

Şimdi yine eski haline geldi siyah ekran sorunu

Bu konularda fazla iyi değilim çünkü nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Hocam
Bilgisayara erişebildim
Fakat windows tuşu falan çalışmıyor

Windows tuşuna basınca yine gri ekran oluyor ayarlardan kişiselleştire giremiyorum hata veriyor. @Recep Baltaş Hocam sizin de önerilerinizi bekliyorum

Hocam yardım seçeneklerindeyim şimdi devam var Aygıt kullan var Sorun gider var fotograf atmayı çok isterdim fakat atamadım Not: Açarken f8 e bastım.

Nasıl yapacağım bu sorunu lütfen yardım edin.
Selamlar,

Windows u güvenli mod da çalıştırırsanız istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Güvenli modun amacı zaten bu tip sorunlarda minimum gereksinimle windowsu normale döndürmenizi sağlamaktır.

Kolay Gelsin..

Selamlar,

Windows u güvenli mod da çalıştırırsanız istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Güvenli modun amacı zaten bu tip sorunlarda minimum gereksinimle windowsu normale döndürmenizi sağlamaktır.

Kolay Gelsin..

Hocam Yani windows'u güvenli modda çalıştığında windows'un kendi teması oluyor değil mi?

Hocam Yani windows'u güvenli modda çalıştığında windows'un kendi teması oluyor değil mi?
Hocam denedim ama genede aynı.

Selamlar,

Hayır Windows güvenli mod da hiç bir şey yüklemez arka plan yada virüs programı gibi şeyler çalışmaz böylece yüklediğiniz şeyi silebilirsiniz. Yani yüklediğiniz sisteminizi bozan temada yüklenmeyecek Windows saf haliyle açılacaktır. Sizin yapmanız gereken Windows ne kurduysanız bunu silmek sonra yeniden başlatmak..

Bu olmadıysa tek önerebileceğim sistem geri yükleme eğer sistem yedeğini aldıysa sistem geri yükleme yapabilirsiniz bir Windows mediası takarak.

Kolay Gelsin..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı