Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

Temiz kurulum demek her şeyi silip tamamen yeni bir işletim sistemi kurmak demektir. Öncelikle dosyalarınızın yedeğini almalısınız. Daha sonra kurulum USB'si hazırlayacaksınız ve kurulumu yapacaksınız, buyurun bu makalede her şey mevcut.
Takıldığınız bir yer var ise belirtin.

Temiz kurulum demek her şeyi silip tamamen yeni bir işletim sistemi kurmak demektir. Öncelikle dosyalarınızın yedeğini almalısınız. Daha sonra kurulum USB'si hazırlayacaksınız ve kurulumu yapacaksınız, buyurun bu makalede her şey mevcut.
Takıldığınız bir yer var ise belirtin.

Bir bilgisayara arka arkaya 3-5 kere windows kurmak yani format atmak HDD ve SSD kullanımından ayrı bir zararı var mıdır bilgisayara?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani normal olarak yok, SSD ve HDD’ye surekli yazip silme islemi yaptirmis olacaksiniz.
Arka arkaya format atmayi gerektirecek ne gibi bir durum olabilir?

Merhaba. Win 8 enterprise dan win 10 a yükseltmek istedim ve usb den tıklayıp kurdum. Yükleme sürecinden sonra pc kapanıp açıldı ve fotoğraftaki ekranla karşılaştım. Evet seçeneğini denedim ama pc yeniden başlayıp aynı ekran geldi. Hayır seçeneğide beni korkutuyor temiz kurulumun diskteki dosyalarımı silmesinden korkuyorum. Ne yapabilirim? Pc bu ekranda kaldı.
20190417_234949.jpg

Merhaba. Win 8 enterprise dan win 10 a yükseltmek istedim ve usb den tıklayıp kurdum. Yükleme sürecinden sonra pc kapanıp açıldı ve fotoğraftaki ekranla karşılaştım. Evet seçeneğini denedim ama pc yeniden başlayıp aynı ekran geldi. Hayır seçeneğide beni korkutuyor temiz kurulumun diskteki dosyalarımı silmesinden korkuyorum. Ne yapabilirim? Pc bu ekranda kaldı.Eki Görüntüle 386568

İçinde Windows olan USB'yi çıkar olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı