Çözüldü Windows 10 Temiz Kurulumda D: Diski Nasıl Korunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam;

Temiz kurulumla tekrar Windows 10 kurmak istiyorum. Ama D: Diskine önceki formatımdan kalan 100 GB dosya var. Ben bu dosyaları koruyarak nasıl kurulum yapabilirim?

Bildiğiniz videolu anlatım var mı?
Var, buyurun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda iki disk var. Sizde tek disk. Mevcut D sürücünüzün boyutuna göre o ekrandaki bölümü silmeyeceksiniz. Kalan bölümleri silebilirsiniz. D sürücüsü genelde en alttaki bölümdür.

Var, buyurun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoda iki disk var. Sizde tek disk. Mevcut D sürücünüzün boyutuna göre o ekrandaki bölümü silmeyeceksiniz. Kalan bölümleri silebilirsiniz.
Teşekkürler. <3

Buradan USB hazırlama rehberini takip ederek USB bellek hazırlayınız.

Ardından buradaki yönergeler ile USB bellekten bilgisayarınızı boot ediniz. Sonrasında rehber size eşlik edecek, dil v.s seçeceksiniz. Zamanı geldiğinde Özel seçeneğini seçin. Buradan sadece C: diskini ve varsa kurtarma v.s bölümlerini seçin ve silin. Ardından sadece C: diskini biçimlendirin. Kuruluma C: diski seçiliyken devam edin.

Voila!
Kurulum yapacak Windows, ardından OOBE ekranı gelecek. Sonrasında masaüstünüze erişeceksiniz.

Geri
Yukarı