Çözüldü Windows 10 Kurulumda dosyalar nasıl korunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

de_providentia

Yoctopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
NVMe M.2
Ekran kartı
Gtx 950M
Anakart
İ7
Dizüstü bilgisayarıma USB yardımıyla medyadan Windows 10 kurmayı deniyorum ve önceki dosyalarımı korumak istiyorum. 'Windows’u nereye yüklemek istiyorsunuz?' erkanında tam olarak ne yapmam gerek oldukça bilgisizim bu konularda. 'Biçimlendir' veya 'Sürücü yükle' seçeneklerine bilmeden basmak da istemiyorum. Eski SSD diskimin üzerine kurmaya çalıştığımda "Yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık. Daha fazla bilgi için kurulum günlüğü dosyasına bakın" Uyarısı veriyor(günlüğü atabilirim lakin öncesinde nasıl açmam gerektiği söylenirse memnun olurum). Veya işe yarayacaksa; "Ne tür bir yükleme yapmak istiyorsunuz?' ekranında dosya, ayar ve uygulamaları koru seçeneğinde de yapmam gerekeni tam olarak anlamış değilim.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şu videoya bakar mısınız? Halen soru işareti kalırsa yardımcı olurum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şu videoya bakar mısınız? Halen soru işareti kalırsa yardımcı olurum.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı