Windows 10 tepki vermiyor

MuhendisBey67

Centipat
Merhabalar bu zamana kadar bir problemim yoktu. Microsoft Store indirme medya altyapısı eklenitisi ve Skype yükleniyor diyor %90'da kalıyor. Skype ve fotoğrafları açamıyorum. Masaüstündeki fotoğrafa sağ tıkladığımda fare yükleniyor da kalıyor ve oturumu kapatmak zorunda kalıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Win + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile aç. Aşağıdaki komutları yaz.
SFC/SCANNOW
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Malware Bytes programı ile taratın lütfen. Virüs olabilir.

Sorunları karantinaya aldım bir çözüme ulaşamadım
Win + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile aç. Aşağıdaki komutları yaz.
SFC/SCANNOW
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
dediğniz yapıcam fakat cmdyi yönetici olarak çalıştır dediğpimde tepki gelmiyor, normal olarak açabildim bu seferde yönetici olmalısınız diyor.

Win + R tuşlarına aynı anda bas çıkan ekrana system32 yaz açılan klasörde cmd yi bul ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sonra arkadaşın dediği adımları uygula.

ben de ilk defa karşılaşıyorum dün gece farkettim. Whatsappdan fotoğraf indirdim tıkladım açılmıyor sağ tıklayıp birlikte aç yapıcaktım baktım bekliyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı