Windows 10 TP Build 10074 Türkçe İndirme Bağlantıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günlük kullanımda nasıl hatalar olabiliyor ki? Camtasia çalışsın yeter, 8.1de internetde bile donuyor.
Camtasia çalışacaktır mutlaka. Stabil sürüm olmadığından geliştirme aşamasındaki kodlama hataları veya özelliklerden dolayı hatalar alabilirsiniz.

Ben yaklaşık 2 aydır win 10 kullanıyorum. Dün de 10074 gectim. Ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. 8.1'den fazlasıyla hızlı calışıyor. Tamamen tüm oyunlarım ve programlarım sıkıntısız çalışıyor. Steam, teamspeak, obs .....boot süresi ssd ile 7 saniye.

Ben yaklaşık 2 aydır win 10 kullanıyorum. Dün de 10074 gectim. Ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Zaten sorun çıkar demiyorum. Çıkabilir diyorum bunu bilmesi gereklidir sonra neden pc açılmıyor neden çöküyor diye çözüm aramasını önlemektir.

Zaten sorun çıkar demiyorum. Çıkabilir diyorum bunu bilmesi gereklidir sonra neden pc açılmıyor neden çöküyor diye çözüm aramasını önlemektir.
En kötü 8.1 kurarım bir hata olursa. TR Dil var mı?

TR Varmış görmemişim, ürün anahtarını nasıl yapacağım? İnternetde olanı girsem olur mu?

Win 10 anahtarı var. 64 ve 32 bit için. Herkese geçerli onu kullanabilirsin. Microsoft sayfasında var.

8.1 lisansım var zaten. :) Bu ESD formatında, USB'ye nasıl atacağım?
Berkant hiç konuları takip etmiyorsun galiba :) Önceki Win 10 sürümlerinde ESD nasıl dönüştürüldüğünü yazdım. Hatta bu konunun 1. sayfasında yeni dönüştürücüyü bile paylaştım.

Berkant hiç konuları takip etmiyorsun galiba :) Önceki Win 10 sürümlerinde ESD nasıl dönüştürüldüğünü yazdım. Hatta bu konunun 1. sayfasında yeni dönüştürücüyü bile paylaştım.
Ben TEOG mağduruyum abi, kafam yerimde değil pek. :D

Benim 1'emi yoksa 4'emi basmam gerek? @Murat5038

Yeni sürüm daha değişik. Anladığım kadarı ile 1'e basacağım?

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma sırf Windows 10'u tanımak ve incelemek amaçlı kurdum gayet hoş ve seri... Genel kullanım için nihai sürüm beklenmeli...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı