Windows 10 Türkçe 21H2 ISO'su nereden indirilir?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 409

m47

Kilopat
Çoğu ISO sitesi patlamış "Windows ISO downloader" programıda çalışmıyor. Orijinal 21H2 ISO'sunu nereden indirebilirim bilginiz var mı?

Yenisini de kullanabilirsiniz ama işinizi bu da görür.

Hocam bu site artık çalışmıyor aynı şekilde bu da.

Ne koysam kaldırmışlar arkadaş. Sözde teknoloji çağındayız, depolama ucuz. ESD var. Listeden beğenin. Eskiyi aramanın yararları.

Son düzenleme:
Ne koysam kaldırmışlar arkadaş. Sözde teknoloji çağındayız, depolama ucuz. Esd var. Listeden beğenin.

Herhangi bir indirme tuşu, linki yok.

1706824800150.png

Sanırsam Windows 10 ve 8.1 tamamen öldürmeye çalışıp o rezalet W11 23H2 sürümünü kurmaya zorluyorlar.

Şöyle bir yöntem buldum verdiği ISO'lar Windows'un sisteminden indiriliyor ama aldatmak içinde olabilir deneyeceğim.

Çoğu ISO sitesi patlamış "Windows ISO downloader" programıda çalışmıyor. Orijinal 21H2 ISO'sunu nereden indirebilirim bilginiz var mı?
Neden 21H2 indiriyorsunuz ki 22H2 Technopatta mevcut.

Burası yardımcı olacaktır diğer çoğu yeri bende denedim çalışmıyor.

Neden 21H2 indiriyorsunuz ki 22H2 Technopat'ta mevcut.

Burası yardımcı olacaktır diğer çoğu yeri bende denedim çalışmıyor.

21h2'nin daha stabil daha performanslı olduğunu düşünüyorum. Normalde W11 kullanıyordum Valorant'ı yüklemek istedim boot Control ayarı yüzünden anakart brick oluyor bu yüzden bu sürüme geri geçmem gerekiyordu.

21h2'nin daha stabil daha performanslı olduğunu düşünüyorum. Normalde W11 kullanıyordum Valorant'ı yüklemek istedim boot Control ayarı yüzünden anakart brick oluyor bu yüzden bu sürüme geri geçmem gerekiyordu.
Geçtiniz mi peki geçtikten sonra updatei kapatmanız lazım güncelleme yüklememesi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı