Windows 10 Türkçe olmuyor

Ezber cevap vermiyorum bende kullandım Windows 10 superlite ve compact. Sürümler sorunlu. Lisansı ücretsiz olarak alıyorsunuz ve bu korsana giriyor. Korsana destek verilmediğini sizde biliyorsunuz. Tek çözüm stabil orijinal Windows sürümünü indirmek. Ben 1903 sürümünü kullanıyorum sisteminiz kötü ise sizde kullanın tehlikeli işlere girmeyin. Modifiyeli Windows'lar güvenli değil.

Modifiyeli sürümlerin sıkıntılı olduğunu biliyorum yıllardır 10-20 çeşit modifiyeli windows kullandım, şu türkçe olmayan sürümü nasıl türkçe yaparım diye sormuştum fakat tamamen korsan bahanesi ile cevap veriyorsun gına geldi artık. Yahu normal iso dosyası ile format atmak istesem atarım, ben burada dili nasıl türkçe yaparım diyorum sen konuyu başka yerlere getiriyorsun. Ve windows ÍSO'larının nereden indirileceğini biliyorum link atmana gerek yok. Normal ÍSO kullanmak istemiyorum indirdiğim ÍSO güvenilir. Türkçe dil dışında link veya öneri istemiyorum okey sen yazma lütfen başkası yazsın sen hiç bir öneri yapma rica ediyorum.

Bol şans dilerim o zaman. Ben senin iyliğini düşünüyorum. Gerisi sana kalmış bir şey bana düşen öneri yapmak. İyi günler dilerim.

Bol şans dilerim o zaman. Ben senin iyliğini düşünüyorum. Gerisi sana kalmış bir şey bana düşen öneri yapmak. İyi günler dilerim.
Kardeşim ben bilinçli bir insanım sen güvenilir değil de benim umrumda olmaz, ben güvenilir bir kaynaktan indirdiğimi biliyorum isterse içinde 20 tane virüs olsun ama ben DİL - Language neyse onun ile ilgili bir konu açtım ve onun ile ilgili yanıt veya yorum gelmesini istiyorum. Sadece işim hallolsun istiyorum öneri istemiyorum çok basit bişey. Bu yüzden çok sinirlenmiş olabilirim kusura bakma. Konu kilitlenebilir sanırım kısa bir araştırma ile windows 10 yan 3. parti uygulamalar ile türkçe yapılamıyacağını öğrendim. Normal kendi üzerinden de yapılamıyor zaten.

• Kardeşin değilim yaşımı bile bilmiyorsun.
  • Biriyle konuşurken saygı ve sevgi çerçevesinde konuş özellikle Technopat Sosyal kullanıyorsan.
  • Benim tek amacım yardımcı olmak. Küfür ya da hakaret etmedim sana sadece öneri de bulundum.
  • Açtığın herhangi bir konuya bir daha cevap yazmayacağım.
  • Burası ciddi bir forum ve belirli kuralları var.

Geri
Yukarı