Windows 10 ucuz lisans Key'leri alınır mı?

Anunswin

Hectopat
Merhaba, biliyorsunuz ki Microsoft Windows lisans anahtarını pahalıya satıyor yanlış hatırlamıyorsam bin küsur bu da kullanıcıyı ya çakma işletim sistemlerine ya da deneme sürümlerine bazen ise ucuz lisans anahtar'larına itiyor. Size sorum şu: Ucuz lisans anahtarları normal Windows lisansı gibi mi? Microsoft'un kendi sitesindeki yoksa kolpa mı? Bir de lisanssız kullanırsak ne gibi eksi ve artıları olur cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Lisanssız kullanma diye bir şey yok, eziyet gibi sana sürekli etkinleştir uyarısı atıyor. 10-20 Liraya halledebilirsiniz.

Merhaba, biliyorsunuz ki Microsoft Windows lisans anahtarını pahalıya satıyor yanlış hatırlamıyorsam bin küsur bu da kullanıcıyı ya çakma işletim sistemlerine ya da deneme sürümlerine bazen ise ucuz lisans anahtar'larına itiyor. Size sorum şu: Ucuz lisans anahtarları normal Windows lisansı gibi mi? Microsoft'un kendi sitesindeki yoksa kolpa mı? Bir de lisanssız kullanırsak ne gibi eksi ve artıları olur cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
alabilirsiniz lakin bir sure sonra windows guncellediginiz zaman sıkıntı çıkma olasılıgı buyuk bu keyi başkası kullanıyor gibisinden.

Arkadaşlar şimdi ben ucuz 60 70 TL'lik bir lisans alsam normal lisan gibi cihazı mı Virüs den korur mu?

Bir de bildiğiniz ucuz bir Key varsa bana linkini atabilir misiniz.
Tam olarak okumadam ama eğer OEM Key'ler güvenilir mi diye soruyorsanız evet güvenilir. Güvenilir bir yerden aldığınız zaman bir problem olmaz.

Keşke oku saydınız da ha yardımcı olurdunuz, Microsoft'un kendi sitesinde ki lisansın güvenilir olduğunu ben zaten biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı