Windows 10 ürün anahtarı etkinleştirirken 0xc0000022 hatsı

h0lyrock

Hectopat
Daha fazla  
Etkinleştirme kodunu girdiğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Bilgisayarı yeni sıfırladım Windows 10 Pro'dan Enterprise'a kendiliğinden geçiş yapmış PttAVM'den daha önce Pro için etkinleştirme kodu aldığımda çalışmıştı. Şimdi Enterprise için yeni bir ürün aldım ama bu hatayı çözemedim.

Eki Görüntüle 1414215

]

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33,6 KB · Görüntüleme: 45
Etkinleştirme kodunu girdiğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Bilgisayarı yeni sıfırladım Windows 10 Pro'dan Enterprise'a kendiliğinden geçiş yapmış PttAVM'den daha önce Pro için etkinleştirme kodu aldığımda çalışmıştı. Şimdi Enterprise için yeni bir ürün aldım ama bu hatayı çözemedim.

Eki Görüntüle 1414215

]
Ürün anahtarı zaten çalışmıyor, belli oluyor. Bu ürün anahtarını önceden birisi kullanmış mıydı? Eğer kullanmışsa o yüzden çalışmıyor demektir. Eğer kullanmamışsa, Microsoft bu ürün anahtarını imha etmiş. Yani artık kullanılamaz. Bu durumu aldığınız yere bildirin. Size dönerler mi bilemem ama mutlaka bildirin.

Ürün anahtarı zaten çalışmıyor, belli oluyor. Bu ürün anahtarını önceden birisi kullanmış mıydı? Eğer kullanmışsa o yüzden çalışmıyor demektir. Eğer kullanmamışsa, Microsoft bu ürün anahtarını imha etmiş. Yani artık kullanılamaz. Bu durumu aldığınız yere bildirin. Size dönerler mi bilemem ama mutlaka bildirin.
Daha önce kullanılmadı yeni aldım bilgisayarda sorunda olabilir mi? Yoksa key mi sorunlu

Daha önce kullanılmadı yeni aldım bilgisayarda sorunda olabilir mi? Yoksa key mi sorunlu
Key sorunlu bence. Peki Windows sürümünüzü nereden indirdiniz? Yani oynanmış olduğu için de olabilir. Microsoft'tan mı yoksa başka bir siteden mi?

Microsoftun kendi sitesinden indirmiştim. Sıfırlamadan önce sürümüm Pro idi. Sıfırlamayı ayarlardan yaptım.
Belki de sürümünüz hala Pro'dadır. Kendi Microsoft hesabınızı girdiniz mi? Kendisinin etkinleştirme yapması için gereklidir. Yani ürün anahtarı girmenize gerek kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı