Windows 10 ürün anahtarı gerekli mi?

M. Akif

Picopat
Daha fazla  
Windows'u kurduktan sonra ürün anahtarı girmem bana ne kazandırır, 30-40 lira gibi fiyata alıp kullanmalı mıyım?

Yanlış bilgi
Windows'u kurduktan sonra ürün anahtarı girmem bana ne kazandırır, 30-40 lira gibi fiyata alıp kullanmalı mıyım?

Sahte Windows kurmana gerek yok. İstediğin kadar kullanabilirsin sadece görsel kısıtlamalar olur 30-40TL ürün anahtarı al ama sahte çıkabiliyor bu da eğer anakartın yeni bir anakart ise bu sefer anakart performans hızını kesiyor sahte Windows diye.

Sahte Windows kurmana gerek yok. İstediğin kadar kullanabilirsin sadece görsel kısıtlamalar olur 30-40TL ürün anahtarı alma sahte çıkabiliyor bu da eğer anakartın yeni bir anakart ise bu sefer anakart performans hızını kesiyor sahte Windows diye.

Tamamen yanlış bilgi. Key ile Windows kurulumunun alakası yok. Bazı siteler key kullanımda ise yenisini yolluyor zaten. Sağlamlisans gibi sitelerde ise öyle bir durum yaşanmıyor bile.

Tamamen yanlış bilgi. Key ile Windows kurulumunun alakası yok. Bazı siteler key kullanımda ise yenisini yolluyor zaten. Sağlamlisans gibi sitelerde ise öyle bir durum yaşanmıyor bile.

Dostum sadece bazıları sahte ürün kodu yollayabiliyor evet güvenilir satıcılar var yok demedim. Ürün anahtarı ile Windows kurulumu ile alakalı bir şey demedim.

Dostum sadece bazıları sahte ürün kodu yollayabiliyor evet güvenilir satıcılar var yok demedim. Ürün anahtarı ile Windows kurulumu ile alakalı bir şey demedim.

"Sahte Windows kurmana gerek yok" cümlesinden anladığım bu. Ayrıca anakartın performansı azalttığı gibi bir durum da yok.

Geri
Yukarı