Windows 10 Update "bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" hatası

barisctnn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımın bilgisayarında bu hata ile karşılaşıyoruz. Windows'u güncelleyemiyor ve mağazadan hiçbir uygulamayı indiremiyor.
Windows korsan mı değil mi bilmiyoruz hiç korsan uyarısı vermiyor. Arkadaş FreeDOS aldı ve bir bilgisayarcıda Windows yükletti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen virüs bulaşmış. Benzer durum tarayıcılarda da görülebilir. Bazı ayarları kapatamaz. İyi bir antivirüs ile tarama yaparsa sorun kalacağını zannetmiyorum.

Direkt virüs bulaşmış demek saçmalık olur. Arkadaşınız Windows'ta okul hesabı, iş yeri hesabı vb. türde bir hesapla oturum açmış mı? Bu hesaplarla oturum açıldığı zaman aynı böyle bir sorun oluyor. Windows'taki aktif mail hesaplarından çıkış yapıp tekrar deneyebilir misiniz?

Muhtemelen virüs bulaşmış. Benzer durum tarayıcılarda da görülebilir. Bazı ayarları kapatamaz. İyi bir antivirüs ile tarama yaparsa sorun kalacağını zannetmiyorum.

Kaspersky ile bir tarayacağım ama ben sorunun virüs olduğunu sanmıyorum hiç virüs var gibi durmuyor bilgisayarda.

Kayıt defterine başarıyla eklendi.

Direkt virüs bulaşmış demek saçmalık olur. Arkadaşınız Windows'ta okul hesabı, iş yeri hesabı vb. türde bir hesapla oturum açmış mı? Bu hesaplarla oturum açıldığı zaman aynı böyle bir sorun oluyor. Windows'taki aktif mail hesaplarından çıkış yapıp tekrar deneyebilir misiniz?

Mail hesaplarını kontrol edin ondan kaynaklı olabilir veya kurulum esnasında seçilmiş olabilir.

Geri
Yukarı