Windows 10 update yaptıktan sonra CSGO FPS düşüşü

Dyrien

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 güncellemesi yaptım (yapmaz olaydım) ve normalde 250 FPS alırken CSGO updateden sonra 90 120 FPS alıyorum ve neden olduğunu hala çözemedim. Çözüm de bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halen böyle hatalar oluyor fakat herkes ısrarla güncelleme yaptırma derinde. Güncelleme neden yaptın acaba? Bir sorunun mu vardı?

Sistem geri yüklemesi yapabilirsin. Ama buradaki arkadaşların yorumunu almanı tavsiye ederim.

Ayarlara baktın mı acaba?

Ben faceit anticheat için güncelleme yapmıştım. Fps sorununu hallettim bir nebze tekrar format attım bilgisayara ama bu sefer updateden sonra lag problemi olmaya başladı formattan sonrada devam ediyor bu.

İşine yarabilecek bir çözüm var aslında.
Şu yolu izleyerek CSGO.exe'yi bul.

"C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/CounterStrikeGlobalOffensive/csgo.exe"

CSGO.exe'ye sağ tıklayın. "Uyumluluk" sekmesinden "Tam Ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" tikleyin. Eğer düzelmezse arkadaşın dediği gibi sistem geri yükleme yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı