CS:GO güncellemeden sonra FPS düşüşü

Ben csgo menüsünde normalde her zaman 230 fps alırım ama bugün bir girdim 200-190 fps arası gidip geliyor menüde ve oyunda dündem beri güncellemde olmadı anlamadım niye böyle oluyo bu benim başıma 3. Defa geldi lütfen bir çözüm bulun internete yazıyorum böyle bir sorun yok hiçbir yerde o ilk iki hatayoda oyunı silip yeniden yükleyerek çözdüm.somra 2. Defa olunca format attım bugün yine oldu dediğim gibi anlamadjm neden olduğunu rekabetçi girdim.ct basede 80 fps alırken şimdi 50 fps bu neden oluyor pls help

Oyun sürekli güncellenip, yeni şeyler eklendiği için, o kadar ufak bir düşüş normal.
250 FPS alırken bir anda 120 düşmesi pek normal değil. Çünkü drop yaşıyorum ve drop yaşamakta hoşuma gitmiyor. Önceden böyle bir sorunum yoktu. Yeni güncellemeden sonra bazı arkadaşlarımda drop yemeye başladı. Sonuçta Witcher 3 oyununu oynatan bir bilgisayarım var ve 250 'den 120 ' ye bir anda düşüp yeniden 250 çıkmaz. Ani düşüşler yaşıyorum sürekli 150 almıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı