Çözüldü Windows 10 USB'si nasıl boot edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tam tahmin ettiğim avard BIOS kullanıyorsunuz doğru yoldasınız ama görmüyor başla USB yerine takmayı denedinizmi.
Award değil, eski AMI kullanıyor.

Kullanıcı sorunu çözdüğü halde çözümü yazmadığı için olası çözümü yazıyorum:
  • Sistem eski olduğundan USB belleği Legacy/BIOS modda hazırlayacak Rufus içinden.
  • Boot etmek için de boot menüsünü kullanabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisi eğer farklı bir yöntemle çözdü ise gelsin yazsın.
Boot ekranına gelip USB'yi birinci seçenek olarak işaretleyin ve kaydedip yeniden başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaydı sanırsam. Ben de yakın zamanda bilgisayar topladım bu videodan bakarak kurdum USB'mi.

Anakart modelinizi söyleyin, BIOS ayarlarınızdan boot sıralaması seçemiyorsanız BIOS'dan çıkarsınız. Yeniden başlarken Boot menüsüne girme tuşuna basarsınız.

PC formatlama için USB hazırladım BIOS ekranına girdim. Burada ne yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

BIOS'un fotoğrafını atar mısınız daha kolay yönlendirebiliriz.

Anakart modelinizi söyleyin, BIOS ayarlarınızdan boot sıralaması seçemiyorsanız BIOS'dan çıkarsınız. Yeniden başlarken Boot menüsüne girme tuşuna basarsınız.

Modelini bilmiyorum maalesef.

Dosya Ekleri

• IMG_20210914_192108.jpg
    IMG_20210914_192108.jpg
    175,6 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210914_192131.jpg
    IMG_20210914_192131.jpg
    176,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210914_192138.jpg
    IMG_20210914_192138.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 39