Windows 10 uygulamaların yanındaki tik işareti nedir?

Rhythmize

Picopat
Daha fazla  
RAM
32 gb
Ekran kartı
Rx 6700 Xt
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Bilgisayarı açtığımda ekranda çok küçük mavi bir ekran vardı okunmuyordu ekrandaki tamam tuşuna basarak her şeyi geçtim.
Windows'un kendi yaptığı bir şey sanırım ama yaptıktan sonra bazı uygulamaların yanında tik işareti çıktı ve kendisi bir uygulama kurdu.
Maalesef fotoğraf koyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Kurduğu uygulama Microsoft 365 Office.
Ve sanırım kendisi telefonum ile otomatik bağlantı kurdu çünkü telefonumdaki birkaç Word dosyasını bilgisayarımda buldum bu dosyalar önceden bilgisayarımda yoktu.

Bilgisayarı açtığımda ekranda çok küçük mavi bir ekran vardı okunmuyordu ekrandaki tamam tuşuna basarak her şeyi geçtim.
Windows'un kendi yaptığı bir şey sanırım ama yaptıktan sonra bazı uygulamaların yanında tik işareti çıktı ve kendisi bir uygulama kurdu.
Maalesef fotoğraf koyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Kurduğu uygulama Microsoft 365 Office.
Ve sanırım kendisi telefonum ile otomatik bağlantı kurdu çünkü telefonumdaki birkaç Word dosyasını bilgisayarımda buldum bu dosyalar önceden bilgisayarımda yoktu.

Cihazınızda OneDrive varsa OneDrive eşitleme yapmış olabilir hocam bence.

Kısayol tiki olabilir mi ?

Cihazınızda OneDrive varsa OneDrive eşitleme yapmış olabilir hocam bence.

Hocam kapatabilir miyim peki telefonumdaki bazı dosyalar geldiği için OneDrive olabilir zaten telefon eşleme tarzı şeylerde geldi.
Bu arada Microsoft Office 360 hakkında bir şey bilmiyor musunuz kendi kendine kuruldu.

Kısayol tiki olabilir mi?

Hayır hocam sanmıyorum bildiğiniz yeşil tik var yeni geldi.

Hocam kapatabilir miyim peki telefonumdaki bazı dosyalar geldiği için OneDrive olabilir zaten telefon eşleme tarzı şeylerde geldi.

OneDrive uygulamasını silebilirsiniz. Veya silmek istemiyorsanız görev çubuğunda OneDrive simgesi olacak sağ tıklayın çık deyin görev yöneticisinde başlangıç kısmından OneDrive'yi devre dışı bırakın.

Bu arada Microsoft Office 360 hakkında bir şey bilmiyor musunuz kendi kendine kuruldu.

Hocam Windows'a yüklü gelmiş olabilir ayrıca OneDrive'de Windows'a yüklü geliyor ondan olabilir.

Hayır hocam sanmıyorum bildiğiniz yeşil tik var yeni geldi.
En son bir uygulama yükledin mi veya driverpack falan kullandın mı ? 360 total denen baş belası rus sözde antiVİRÜS'ü yüklü olabilir mi ?

En son bir uygulama yükledin mi veya Driverpack falan kullandın mı? 360 Total denen baş belası Rus sözde antivirüs'ü yüklü olabilir mi?

Hiçbir şekilde antivirüs kurmadım. Driverpack de kurmadım.

OneDrive uygulamasını silebilirsiniz. Veya silmek istemiyorsanız görev çubuğunda OneDrive simgesi olacak sağ tıklayın çık deyin görev yöneticisinde başlangıç kısmından OneDrive'yi devre dışı bırakın.

Hocam Windows'a yüklü gelmiş olabilir ayrıca OneDrive'de Windows'a yüklü geliyor ondan olabilir.

Hocam peki bahsettiğim Mavi ekran olayı PC açtığımada küçük bir ekran vardı ve bir kurulum yaptı büyük bir ihtimalle Microsoft Office 360 vs. burada kurdu bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı