Çözüldü Windows 10'da dosyaların yanında çıkan tik işareti nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1650480421900.png

Bundan bahsediyorum. Yeni temiz format attım. Tüm güncellemeleri yaptım bu ne işe yarıyor?

Dosya Ekleri

• 1650480421020.png
    1650480421020.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 47
Çözüm
@Swollen hocam bir link bırakıyorum. One drive işaretlerinin ne anlama geldiği konusunda. One drive dosyalarınızı buluta otomatik kaydeder. İhtiyacınız yoksa kapatabilirsiniz. Denetim masasından isterseniz one drive ı kaldırabilirsiniz. Ben ihtiyaç duymadığım için kaldırdım. One drive da oturumu da kapatabilirsiniz isterseniz.
OneDrive simgeleri ne anlama gelir?
OneDrive dosya eşitlemesi açık ise bu tik gözükür. Kullanmıyorsanız çeşitli rehberlerden faydalanarak eşitlemeyi kapatabilirsiniz.

@Swollen hocam bir link bırakıyorum. One drive işaretlerinin ne anlama geldiği konusunda. One drive dosyalarınızı buluta otomatik kaydeder. İhtiyacınız yoksa kapatabilirsiniz. Denetim masasından isterseniz one drive ı kaldırabilirsiniz. Ben ihtiyaç duymadığım için kaldırdım. One drive da oturumu da kapatabilirsiniz isterseniz.

Çözüm
@Swollen hocam bir link bırakıyorum. OneDrive işaretlerinin ne anlama geldiği konusunda. OneDrive dosyalarınızı buluta otomatik kaydeder. İhtiyacınız yoksa kapatabilirsiniz. Denetim Masası'ndan isterseniz OneDrive'ı kaldırabilirsiniz. Ben ihtiyaç duymadığım için kaldırdım. OneDrive'da oturumu da kapatabilirsiniz isterseniz.

Adamakıllı derli bir cevap olduğu için çözüm işaretliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı