Windows 10 Valorant'tan çıktıktan sonra ağır çalışmaya başladı

424533

Hectopat
RAM
4
Ekran kartı
AMD Radeon R5
İşlemci
AMD A9-9420
Windows 10 sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışıyorken bir Valorant girdim daha sonra çıktım Explorer da takılmalar oluyor bazen yanıt vermiyor. Kısacası ağır çalışıyor.

RAM'iniz az. Minimum sistem gereksinimlerini karşılasada arkada Vanguard vs. çalışıyor oyun kapansada çalışıyor (Vanguard kapatamıyorsunuz).

Windows 10 sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışıyorken bir Valorant girdim daha sonra çıktım Explorer da takılmalar oluyor bazen yanıt vermiyor. Kısacası ağır çalışıyor.

Görev yöneticisinden Riot Vanguard'ın görevini sonlandırırsanız çözülür.

Yeniden başlatır bilgisayarı . Sadece valorant'ı kullanmadığını varsayarak bunu dedim.Zaten vanguard'sız çalışmaz ki.
Hocam zaten bilgisayarın yavaş olduğundan bahsetmiş bir kere valorant girmek için o kadar beklemesine gerek varmı? Tavsiyem eğer ki maddi durumu varsa RAM'i 8 GB yapması yanında

Hocam zaten bilgisayarın yavaş olduğundan bahsetmiş bir kere valorant girmek için o kadar beklemesine gerek varmı? Tavsiyem eğer ki maddi durumu varsa RAM'i 8 GB yapması yanında

O ekran kartının Ram'ini arttırsak bile çok bir şey değişeceğini düşünmüyorum . Hem sorunumuza odaklanalım sonuçta sorun VanGuard'ın arkada çalışıp sistemi yavaşlatması . Sistem önerisi konusunda bir şey diyemem kullanıcı memnunsa öyle kalsın.

O ekran kartının RAM'ini arttırsak bile çok bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Hem sorunumuza odaklanalım sonuçta sorun Vanguard'ın arkada çalışıp sistemi yavaşlatması. Sistem önerisi konusunda bir şey diyemem kullanıcı memnunsa öyle kalsın.

Bende Radeon R5 kullanıyorum. 8 GB RAM'im var i5 3. nesil işlemcim. RAM belki çözebilir ama Vanguard'ı kapatmak daha iyi. Haklı buluyorum.

Geri
Yukarı