Windows 10 Valorant'tan çıktıktan sonra ağır çalışmaya başladı

O ekran kartının RAM'ini arttırsak bile çok bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Hem sorunumuza odaklanalım sonuçta sorun Vanguard'ın arkada çalışıp sistemi yavaşlatması. Sistem önerisi konusunda bir şey diyemem kullanıcı memnunsa öyle kalsın.

Ekran kartının RAM'i ne alaka? Arkadaş sistemin yavaşlığından bahsetmiş. Oyun içi düşük performansından vs. değil sistemin yavaş olmasının sebebi RAM'den kaynaklıdır ben de maddi durumu varsa RAM'i güncellemesini önerdim.

Görev Yöneticisi'nden Riot Vanguard'ın görevini sonlandırırsanız çözülür.

Hocam Vanguard açık değil Valorant'dan çıkınca otomatik kapanıyor.

Hocam zaten bilgisayarın yavaş olduğundan bahsetmiş bir kere Valorant girmek için o kadar beklemesine gerek var mı? Tavsiyem eğer ki maddi durumu varsa RAM'i 8 GB yapması yanında.

PC yavaş değil mesela bugün sabah takır takır çalışıyordu aniden olan bir sorun CMD ile sistem dosyalarının onarılması gibi kodlar işe yarayabilir mi sizce.

Ekran kartının RAM'i ne alaka? Arkadaş sistemin yavaşlığından bahsetmiş. Oyun içi düşük performansından vs. değil sistemin yavaş olmasının sebebi RAM'den kaynaklıdır ben de maddi durumu varsa RAM'i güncellemesini önerdim.

Bende oyun içi düşük performanstan falan bahsetmiyorum . Konu sahibi demişki Valorant'ı açıp oynadım sonra kapattım bilgisayar normalden daha yavaş demiş. Burda bariz şekilde VanGuard'ın açık olduğundan dolayı kaynaklanıyor bende onu kapatmasını söylüyorum bilgisayarda Valorant harici başka şeyle uğraşıyorsa VanGuard niye arkada boş boşuna CPU tüketsin ?

Bende oyun içi düşük performanstan falan bahsetmiyorum . Konu sahibi demişki Valorant'ı açıp oynadım sonra kapattım bilgisayar normalden daha yavaş demiş. Burda bariz şekilde VanGuard'ın açık olduğundan dolayı kaynaklanıyor bende onu kapatmasını söylüyorum bilgisayarda Valorant harici başka şeyle uğraşıyorsa VanGuard niye arkada boş boşuna CPU tüketsin ?
Arkadaşım ben senin oyuna tekrar girmek istediğinde bilgisayarı tekrar başlatmasına karşıyım zaten.

Hocam Vanguard açık değil Valorant'dan çıkınca otomatik kapanıyor.

PC yavaş değil mesela bugün sabah takır takır çalışıyordu aniden olan bir sorun CMD ile sistem dosyalarının onarılması gibi kodlar işe yarayabilir mi sizce.

Vanguard oyunu kapattıktan sonra da açık kalır genelde

1676559804747.png

Burada açık değilse arkada kapalı olduğunu teyit etmek için Görev Yöneticisi'nden kontrol edebilirsiniz

Geri
Yukarı