Windows 10 ve 11 İçin Yeni Outlook Uygulaması Yakında Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Outlook-Posta.jpg

Microsoft, bir yıldan fazla bir süredir Windows için yeni bir Outlook deneyimi üzerinde çalışıyor. Yeni Outlook uygulaması, merakla beklenen Monarch Projesi’nin bir parçası ve “One Outlook” olarak da biliniyor. Yeni uygulamanın masaüstü işletim sistemindeki mevcut tüm Outlook istemcilerinin yerini almasını ve varsayılan e-posta uygulaması olmasını bekliyoruz. Bu da Windows 11 ve Windows 10 kullanıcıları için […]

Devamı: Windows 10 ve 11 İçin Yeni Outlook Uygulaması Yakında Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Microsoft, onu bunu yapacağına Windows Live Messenger'ı yeniden getirse keşke entegre olarak. kullanan kullansın, kullanmayan kullanmasın ne olacak ki? 🎭

Keşke uygulama açık değilken e-posta bildirimleri sürekli güncellenerek ekrana gelse ve gelen e-postayı anında görebilsek. Şu anki uygulamada bu yok sanırsam, umarım böyle bir özellik gelir. Çok işime yarayacak.

Keşke uygulama açık değilken e-posta bildirimleri sürekli güncellenerek ekrana gelse ve gelen e-postayı anında görebilsek. Şu anki uygulamada bu yok sanırsam, umarım böyle bir özellik gelir. Çok işime yarayacak.
Şuanki Posta uygulaması bildirim yolluyor açık olmasa bile, onu kullanabilirsiniz.

Hocam şuanki Posta uygulaması bildirim yolluyor açık olmasa bile.
Nasıl ya? Sahiden mi? Varsa bir ayar paylaşın lütfen zamanınız varsa. İhtiyacım var.

Nasıl ya? Sahiden mi? Varsa bir ayar paylaşın lütfen zamanınız varsa. İhtiyacım var.

Hocam normalde gelmesi lazım, bana geliyor ama size neden gelmediğini anlayamadım.

Geri
Yukarı