Windows 10 ve Kali Linux Dual Boot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araştırdım şimdi biraz, o Bios'da Advanced settings'i gizlemişler. Açılışta F10 ve A tuşu yada bios'a girdikten sonra FN ve TAB tuşuna 3 kere basın gibi çözümler önerilmiş.

Kali Linux'u sanal makine üzerinden kullandım ve beğenmedim . Tekrar Ubuntu kurmaya karar verdim ,ısınma ve pil için ne yapabilirim peki ? Bir de Ubuntu'ya Elementary OS teması kuracağım o nasıl olacak ?
Araştırdım şimdi biraz, o Bios'da Advanced settings'i gizlemişler. Açılışta F10 ve A tuşu yada bios'a girdikten sonra FN ve TAB tuşuna 3 kere basın gibi çözümler önerilmiş.
Kali Linux araçlarını Ubuntu'ya kurabilir miyiz ? Söylediğin şeyleri denedim işe yaramadı.

Kali Linux'u sanal makine üzerinden kullandım ve beğenmedim . Tekrar Ubuntu kurmaya karar verdim ,ısınma ve pil için ne yapabilirim peki ? Bir de Ubuntu'ya Elementary OS teması kuracağım o nasıl olacak ?

Kali Linux araçlarını Ubuntu'ya kurabilir miyiz ? Söylediğin şeyleri denedim işe yaramadı.
katoolin ile kurarsın ancak verim alamazsın çünkü pentest araçlarının bağımlı olduğu çok fazla ekstra paket oluyor ubuntuda vb çoğu eksik. Manjaro da aur'da olan bütün paketlerde bağımlılıkları otomatik kendi kuruyor he yine manjaro kurmam diyorsanda parrotOS kur zaten o da ubuntu tabanlı ayrıca bütün pentest araçlarını içeriyor.

Katoolin ile kurarsın ancak verim alamazsın çünkü pentest araçlarının bağımlı olduğu çok fazla ekstra paket oluyor Ubuntu'da vb çoğu eksik. Manjaro'da Aur'da olan bütün paketlerde bağımlılıkları otomatik kendi kuruyor he yine Manjaro kurmam diyorsanda parrotos kur zaten o da Ubuntu tabanlı ayrıca bütün pentest araçlarını içeriyor.

Ubuntu'yu diski biçimlendirip sildim peki BIOS'tan ve Boot menüsünden nasıl sileceğim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı