Windows 10 veri kullanımı nasıl azaltılır?

burakyilmaz11

Hectopat
Arkadaşlar ağ ayarlarından veri kullanımına girdiğimde sistem isimli bir kullanım yaklaşık 47GB internet harcamış. Windows Update, Microsoft Store, bilimum uygulamalarım her yerde ya otomatik güncellemeler kapalı ya da güncelleştirme yapmıyor. Ama son 1 saatte yaklaşık 10GB internetim gitmiş oldu. Bu sistem kısmının kaynağı nedir nereyi günceller nasıl durdurabilirim? Yardımcı olur musunuz?

1653508326474.png

Sorunun benden kaynaklı olduğunu buldum. Çözülmüştür.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ağ ayarlarından veri kullanımına girdiğimde sistem isimli bir kullanım yaklaşık 47GB internet harcamış. Windows Update, Microsoft Store, bilimum uygulamalarım her yerde ya otomatik güncellemeler kapalı ya da güncelleştirme yapmıyor. Ama son 1 saatte yaklaşık 10GB internetim gitmiş oldu. Bu sistem kısmının kaynağı nedir nereyi günceller nasıl durdurabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1399611
Sorunun benden kaynaklı olduğunu buldum. Çözülmüştür.
Sorun ne imiş, paylaşabilir misiniz?

Xbox uygulaması otomatik güncelleme yapma emri vermeme rağmen No Man's Sky'ı güncellemiş. Ama sorun bunun dışında oluyorsa Ağ ayarlarından tarifeli bağlantıyı açmanız tavsiye ediliyor.

Ayrıca FBNetFlt.sys kaynaklı DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL yüzünden de mavi ekran aldığımı gözlemledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı