Windows 10 versiyonunu nasıl düşürülür?

Brave Onfroy

Decapat
Daha fazla  
Şu anki Windows 10 versiyonum 2004. Ve malum Forza Horizon 4 Windows'un 2004 versiyonunu desteklemediği için oyun açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaş oyunu orijinal almış galiba. Ya orijinali ya çakması biri 2004ün DRM lisansına uygun değildi sanki. Öyle bir konu okumuştum. 1903 ya da 1909 İSO dosyası indirip temiz kurulum yapmak dışında bir sürüm düşürme yöntemi yok “Windows 10 sürümleri arasında”

Şunu deneyin (dipnot:sorunu çözmemiş)

This game works ONLY on Windows 10 x64, builds 1903 and 1909! It doesn’t run on previous Win 10 builds and there is no guarantee it will run on future ones.
Bana da oyun orijinal değilmiş gibi geliyor ama hadi bakalım... HeiDoc'tan indir eski sürüm ISO'sunu, onu kur. Başka bir sürüm düşürme yolu yok sanırım.

Arkadaş oyunu orijinal almış galiba. Ya orijinali ya çakması biri 2004ün DRM lisansına uygun değildi sanki. Öyle bir konu okumuştum. 1903 ya da 1909 İSO dosyası indirip temiz kurulum yapmak dışında bir sürüm düşürme yöntemi yok “Windows 10 sürümleri arasında”
Şunu deneyin (dipnot:sorunu çözmemiş)
Bana da oyun orijinal değilmiş gibi geliyor ama hadi bakalım... HeiDoc'tan indir eski sürüm ISO'sunu, onu kur. Başka bir sürüm düşürme yolu yok sanırım.
Teşekkür ederim. Oyunum orjinal değil evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı