Windows 10 vs 11

2011 model sistem.
Hocam işlemci nesli ve ekran kartı düşükse geçmeni pek önermem ama benim işlemci de Ryzen 3 2200g 16 gb ram Apu sistem işlemci Windows 11 i destleklemiyor ama 3 4 Gündür Windows 11 kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım Akıcılık gayet güzel Oyunlarda da fps kaybı yaşamadım Sistem kararlı güzel şekilde çalışıyor ama sistemden sisteme fark olabiliyor Windows 10 a geçebilirsiniz ama Windows 11 e de geçerseniz Format ile geçmenizi öneririm Yükseltme ile geçmek sıkıntı hantallaşıyor sistem

8GB RAM oldu 464GB HDD
Anakart ASUS M4A78LT-M-LE
İşlemci AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor 3.20 GHz
Nvidia GTX 420 2GB
Bazı oyunların desteği Windows 7 ve 8 için kalktı Windows 10 geçebilirsiniz ama Windows 11 önermem

Driver desteği nedir?
Windows 10 Pro rahat yaparım çünkü Windows 7 desteklemiyor.
Yani bu sistemde Windows 11 o güne kadar çalışıyordu ama ufak tefek de olsa masaüstü ve chrome falan çöküyordu Windows 10 da masaüstü çökmesi yada herhangi bir uygulama çökmesi oluyor mu çökmesse W10daha mantıklı gibi.

Siz hangisini kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Driver desteği nedir?
Windows 10 Pro rahat yaparım çünkü Windows 7 desteklemiyor.
Yani bu sistemde Windows 11 o güne kadar çalışıyordu ama ufak tefek de olsa masaüstü ve chrome falan çöküyordu Windows 10 da masaüstü çökmesi yada herhangi bir uygulama çökmesi oluyor mu çökmesse W10daha mantıklı gibi.

Siz hangisini kullanıyorsunuz
Windows 10 pro değil de home kurun.

Windows 11 güncel sistemlerde de sorunlu çalışan bir işletim sistemidir zaten. Senin sistemin de yeterli değil.

Senin sistemin için en iyisi modifiyeli Windows 10 sürümleri kullanmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı