Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Açıkçası ben Windows 10 kullanıyorum RAM kısıtlıyor, her hafta yeni bir güncelleme geliyor, bazen güncelleme sorunları oluyor bana oldukça sıkıntılı ve problemli geldi. Windows 7 sanki en stabil çalışan sistem gibi keza Win 8 hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Sizin tercihiniz ne olur ve ben hangisini tercih etmeliyim sizce? Sadece oyun oynayacağım oyun için en uygun işletim sistemi hangisidir? Win 7 hala kullanılır mı?

Açıkçası ben Windows 10 kullanıyorum RAM kısıtlıyor, her hafta yeni bir güncelleme geliyor, bazen güncelleme sorunları oluyor bana oldukça sıkıntılı ve problemli geldi. Windows 7 sanki en stabil çalışan sistem gibi keza Win 8 hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Sizin tercihiniz ne olur ve ben hangisini tercih etmeliyim sizce? Sadece oyun oynayacağım oyun için en uygun işletim sistemi hangisidir? Win 7 hala kullanılır mı?

8 ve daha az RAM'iniz varsa 8.1 Lite sürüm deneyin performans inanılmaz oluyor. 2 GB RAM'li PC'de X64 8.1 Lite'da boşta sadece 400 MB RAM yiyordu.

Güvenlik açığı ile ilgili bir sorunsa, Microsoft evinizin adresini bile bulur.

Onunda dışında Windows 7 CPU, RAM ve disk kaynaklarını çok az harcadığı için, performans olarak testlerde her zaman Windows 10'u sollamıştır.

Üstelik güzel de.

Windows 10, sizlerden veri toplayabilmek için çok çaba sarf ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@350070 güvenlik açığı dediğimiz Microsoft'un veri çalması değil (veri çaldığı nereden çıktı anlamadım?) , virüslere karşı olan güvenlik açıkları veya başka dış tehditler.

@350070 olayın Defender ile alakası yok. Desteklenen Windows sürümlerine habire güvenlik güncelleştirmeleri geliyor ve açıkların, virüslerin önü kapatılıyor. Eski Windows sürümlerine güncelleme gelmediği için açıklar da kapanmıyor ve art niyetli kişiler kapatılmayan açıklardan yararlanıyor.

Sisteminizi belirtirseniz daha iyi fikir verebiliriz. Windows 7 devri bitti. Kullanırsanız tekink destek vermeyiz 🙂

8 GB DDR3 RAM
AMD FX-8320 İşlemci
RX570 Armor ekran kartı
M5A78L-M USB3 ASUS anakart
Hocam son konuma bakarsanız görürsünüz şu an Windows 10 sağ olsun bilgisayarım mahvolmuş durumda ondan format atmayı düşnüüyorum ne güncelleniyor ne sıfırlanıyor
Eski Windows'larda güvenlik açıkları var ve artık destek almıyorlar. Şu anda en iyisi Windows 10 olacaktır.

Teşekkürler yorumun için açıkçası ben bilgisayarı temiz kullandığıma inanıyorum benim için tek önemli olan rahat olması sorunsuz olması keza son konuma bakarsan şu an Windows 10 güncellenmiyor ve ekran kartı sürücümü bozdu ilginç bir şekilde ekran kartımı ve RAM'lerimi kullanamıyorum :(
Güvenlik açığı ile ilgili bir sorunsa, Microsft evinizin adresini bile bulur.

Onunda dışında Windows 7 CPU, RAM ve Disk kaynaklarını çok az harcadığı için, performans olarak testlerde her zaman Windows 10'u sollamıştır.

Üstelik güzelde.

Windows 10, sizlerden veri toplayabilmek için çok çaba sarf ediyor.
Çok teşekkürler :) Temiz kullandığıma inanıyorum bilgisayarı sorun değil güvenlik
Sisteminizi belirtirseniz daha iyi fikir verebiliriz. Windows 7 devri bitti. Kullanırsanız tekink destek vermeyiz 🙂

İnternette bazı kişiler Windows 10'un AMD'nin ekran kartlarıyla sorun yarattığını söylüyorlar ki yaratıyor da anakartım eski olduğu için Windows 10 kullanmam sağlıklı mıdır? :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı