Windows 10'dan Hangi İşletim Sistemine Geçmeliyim?

byiyuel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 kullanıcısıyım fakat günde en az 10 kere çöküyor (abartısız). Ben artık bundan bıktım. Sizce Windows 10'dan hangi işletim sistemine geçmeliyim?

PC Özelliklerim: Intel Core 2 Quad Q8300 - Kingston DDR3 8GB RAM - Nvidia 9400GT 1GB - Asus P5G41C- M LX

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya bozuk olarak oluşmuş. Watchdog klasöründeki dosya silinmiş sanırım. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp güncelini yükleyiniz.

Dosya bozuk olarak oluşmuş. Watchdog klasöründeki dosya silinmiş sanırım. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp güncelini yükleyiniz.
Bilgisayarım bozuldu eyvallah.
Manjaro KDE, KDE Neon, Linux Mint ve illedelinux öneririm.
Ben arada bir de oyun oynuyorum Manjaro iyi midir?

Şimdiye kadar çökmeyen bilgisayar son 2 aydır çöküyordu. Ben sizden yardım istedim driver kaldır dediniz daha beter oldu.

Minidump dosyalarından pek anlamıyorum ama sorunun büyük ihtimalle driver veya donanımla ilgili.
Bilgisayarım bozuldu eyvallah.

Ben arada bir de oyun oynuyorum Manjaro iyi midir?

Oyun için en iyisi Windows 10 Linux'te pek oyun oynanmaz.
Şimdiye kadar çökmeyen bilgisayar son 2 aydır çöküyordu. Ben sizden yardım istedim driver kaldır dediniz daha beter oldu.

Nasıl daha beter oldu ne oldu ki oyunlarda donmaya başladıysa gayet normal çünkü ben driver ı yüklemeden önce Minecraft bile çok kasıyordu.
Canlı derse gireceksen ve Office olmasını istiyorsan çeşitli Android OS'lar var PC için.
1604051915452.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı