Windows 10 vs. Windows 7

eymenko1903

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben su anda vındows 10 kullanıyorum. Bilgisayarımın ozellıklerı 2 GB RAM, 240 GB SSD Plus SanDisk, sızce Windows 10 da mı kalmalıyım yoksa Windows 7'ye mı gecmelıyım?

Windows 10'u 32 Bit olarak mı kullanıyorsunuz hocam bir de RAM miktarınız çok az 1 tane 8 GB takın bence.

Windows 7 sürümü artık destenkelnmiyor maalesef eğer güvende durmak istiyorsanız Windows 11 indirin ancak en iyisi Windows 11 indrimeniz tavsiyem çünkü sanırım 2025'te de Windows 10 desteği bitecek.

Windows 7 sürümü artık destenkelnmiyor maalesef eğer güvende durmak istiyorsanız Windows 11 indirin ancak en iyisi Windows 11 indrimeniz tavsiyem çünkü sanırım 2025'te de Windows 10 desteği bitecek.

Windows 10'da kalsın bence arkadaş sisteminde 2 GB RAM var 11 de RAM'ler yetmeyebilir.

Merhaba, ben su anda vındows 10 kullanıyorum. Bilgisayarımın ozellıklerı 2 GB RAM, 240 GB SSD Plus SanDisk, sızce Windows 10 da mı kalmalıyım yoksa Windows 7'ye mı gecmelıyım?

Ooo sisteminiz kötüymüş, Windows'ta takılmak yerine bir Linux indirmenizi tavsiye ederim.

Windows 10'da kalsın bence arkadaş sisteminde 2 GB RAM var 11 de RAM'ler yetmeyebilir.
Rami Veya diğer özellikleri yetmiyorsa gecmeyebilir ancak tavsiyem bir takviye donanım alması

Windows 11'i 2 GB RAM'da kullanmayı denediniz mi?
Donanımı kesinlikle kaldırmaz, kaldırsa bile çok çok kasar.
Yani Windows 11 zaten gereksinimlerde minimum 4 GB diyor...

RAM'i veya diğer özellikleri yetmiyorsa gecmeyebilir ancak tavsiyem bir takviye donanım alması.

Takviye donanım alabilse alırdı diye düşünüyorum, sonuçta sistemi eski gibi görünüyor (belki 2010 civarında çıkmıştır bilgisayarı)

Yeni konular

Geri
Yukarı