Windows 10 Wi-Fi açılmıyor

Bu cihaz için son sürücü 2015'te yayınlanmış.

Güncel bir sürücü indirmiş olmazsınız fakat sürücü sıkıntısını çözmek için ilk attığım link veya bu iki linkten indirip deneyebilirsiniz.

Bu cihaz için son sürücü 2015'te yayınlanmış.

Güncel bir sürücü indirmiş olmazsınız fakat sürücü sıkıntısını çözmek için ilk attığım link veya bu iki linkten indirip deneyebilirsiniz.

Efendim böyle bir. ZIP dosyası indirdim ve içindeki klasörde böyle şeyler çıktı;

Ekran Görüntüsü (2375).png

Peki bunu nasıl kuracağım efendim ? 😁

Efendim gene aynı hatayı alıyorum;

Ekran Görüntüsü (2377).png

Efendim gene aynı hatayı alıyorum;

Ekran Görüntüsü (2377).png
Efendim driver sorununu kayıt defterini onarıp sonra sağ tık>sürücüyü güncelleştir>sürücüleri otomatik olarak ara dedim oldu. Şu an ki sorunum Wifi' yi nasıl açacağım ? 😁

Bildirim simgesine tıklayın genışlet deyip Wi-Fi'yi açın.
Efendim. Fn F(X) tuşu ile wifi' si açılan laptop' un wifisi öyle açılmaz. Fn f(X) tuşu wifi' yi aç kapa değil Wifi devre dışı bırak etkinleştir yapar. O dediğinizi ilk sorun oluştuğunda denemiştim zaten. Yazdığınız için teşekkürler gene de.

Efendim. FN F(X) tuşu ile Wi-Fi'si açılan Laptop'un Wi-Fi'si öyle açılmaz. FN F(X) tuşu Wi-Fi'yi aç kapa değil Wi-Fi devre dışı bırak etkinleştir yapar. O dediğinizi ilk sorun oluştuğunda denemiştim zaten. Yazdığınız için teşekkürler gene de.

Bilmiyorum hocam laptop kullanmadım sadece öyle bir seçenek olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı