Windows 10 Wi-Fi açılmıyor

The Ruh hastasi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar laptopun klavyesi bozuldu. Normalde FN+F10 tuşlarına basarak açardım ama FN tuşu bozulduğu için açamıyorum. İnternete baktım bir sürü yöntem denedim olmadı. Sürücü tekrar kurma diye bir yöntem gördüm. Fakat yapmaya çalıştığımda ise bir sorunla daha karşı karşıyayım;

Ekran Görüntüsü (2374).png

Bu sorunu ve Wi-Fi açılmama sorununu nasıl çözebilirim? (cidden berbat bir şey. Eski kötü bir tableti USB ile bağlayıp internetini bilgisayar ile paylaşıyorum. Böylede arada ping çıkma sorunu oluşuyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık yapıp sorunu gider derseniz açılabilir. Veya ağ ayarlarında kablosuzu etkinleştirebilirsiniz.

Üzgünüm fakat bu sorunu daha önce yaşadım ve yabancı ve yerel kaynaklardan ediğindim bilgiler fn + fx tuşlarının bir adet yazılımsal switch görevi gördüğü ve kolay kolay çözülemediği. Laptoptan laptopa markadan markaya değişiklik de gösterbiliyor tabii. Aygıt yöneticini yeterince kurcaladıysanız sürücüyü onarmaya çalışalım. Sürücüyü nereden tekrar kurdunuz? Donanım kimliklerinizi paylaşabilir misiniz?

İnsterneten PC modeli ile sitesinden indirmeyi denediniz mi? Donanım kimliğini atarsanız yardımcı olabiliriz.

Donanım kimliklerinizi kopyalayıp yapışıtırabilir misiniz? Buradan bakarak yazmamız imkansız.

İmkansız derken biraz abartı dediniz sanırım. Burada;
PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_817510EC&REV_01
PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_817510EC
PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_028000
PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_0280

Geri
Yukarı