Windows 10 Wi-Fi gözükmüyor

atilla5202

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Intel driver Support Wi-Fi driverların güncellemesi geldiği bildirimi gönderdi bende indirdim ve kurdum fakat şu an PC herhangi bir şekilde Wi-Fi simgesi göstermiyor ve bağlanmıyor ne yapabilirim?

Aygıt yöneticinizde kablosuz ağ bağdaştırıcıları var mı? Denetim masası ağ ve internet bölümünde kablosuz özelliği duruyor mu?
Ağ ve internet bölümünde kablosuz özelliği gözükmüyor. Device manager da ağ bağdaştırıcılarında 4 adet ozellik yazıyor 2 tanesi üzerinde ünlem var bunlardan biri "Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz" diğeride "Realtek PCle GbE Family Controller".

Ethernet kablosu ile internete bağlanıp sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Eğer kablolu bağlanma imkanınız yoksa sürücüleri kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Ethernet kablosu ile internete bağlanıp sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Eğer kablolu bağlanma imkanınız yoksa sürücüleri kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın.
Sürücüleri kaldırdım şimdi ne yapmalıyım? Bir de kaldırdım fakat tekrardan ağ bagdastırıcılarına aynı driverlar yine ! işareti ile geldi.

Sürücüleri kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınca sorunun çözülmesi lazım. Çözülmediyse kablolu bağlantı ile aygıtların güncellenmesini öneririm.
Anlık olarak bilgisayar kabloyu taktığımda da internete bağlanmıyor. Ne yapmalıyım format mı gerekir? Ek olarak benim bilgisayarım monster notebook 1 yıl önce almıştım. Monster, bilgisayarı gönderdiğinde yanında driverları kurmak içinde bir flashbellek gönderiyor. Bir işe yarar mı?

Bellekteki driverları şu an yüklü olanları kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz. Sorun Wi-fi kartında diye düşünüyordum ama kablolu bağlantı neden kurulamadı anlamadım. Bilgisayarınızın uçak modunda olmadığından emin misiniz?

Bellekteki driverları şu an yüklü olanları kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz. Sorun Wi-fi kartında diye düşünüyordum ama kablolu bağlantı neden kurulamadı anlamadım. Bilgisayarınızın uçak modunda olmadığından emin misiniz?
Evet uçak modu kapalı. Şuan pc durumu şu şekilde anlatayım. Sağ alttaki Wi-fi simgesine basınca açılan menüde sadece uçak modu gözüküyor bilgisayar da parlaklaklık ayarı falan tamamen gitti ayarlanamıyor.

Driverlarınızı flash bellekten tekrar kurmayı deneyip olmazsa Monster ile iletişime geçmenizi öneririm. Aynı anda birçok aygıt problemi yaşıyorsunuz, garantiniz devam ediyor. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

Geri
Yukarı