Windows 10 Wi-Fi kopma sorunu

Öncelikle merhaba. Yaklaşık 2 gün önce elime geçen bugün ise kullanmaya başladığım Casper Nirvana S500 modeli bilgisayarımda sürekli Wi-Fi'de kopmalar yaşıyorum. Orijinal Windows kullanıyorum tüm sürücüleri baştan aşağıya silip tekrar kurmama aygıt yöneticisinden pil tasarrufu için gerekli seçenekleri ayarlamama rağmen sorun devam ediyor. Bilgisi olan biri yardım edebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki kronik bir sorun internette ve youtubeda bazı ilgili videolar var ancak net bir düzelme sağlamadı hiçbiri şimdiye kadar. Ama belki de tamamen sıkıntıyı halleden arkadaşlar olabilir.

Öncelikle merhaba. Yaklaşık 2 gün önce elime geçen bugün ise kullanmaya başladığım Casper Nirvana S500 modeli bilgisayarımda sürekli Wi-Fi'de kopmalar yaşıyorum. Orijinal Windows kullanıyorum tüm sürücüleri baştan aşağıya silip tekrar kurmama aygıt yöneticisinden pil tasarrufu için gerekli seçenekleri ayarlamama rağmen sorun devam ediyor. Bilgisi olan biri yardım edebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
Öncelikle geçmiş olsun.
Kötü hissettirmek isteme ama bu ürünü tercih etme nedenini sorsam?

Açıkçası ben tercih etmedim dayımlar almış. Evet Casper pek iyi bir marka sayılmaz ama bilgisayarın donanımı o fiyattaki bilgisayarlar içinde en iyilerinde biriydi. Zaten bilgisayarı günlük kullanan biriyim pek oyun falan oynamam sıkıntı çıkmaz umarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı