Çözüldü Windows 10 Wi-Fi simgesi değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasan217

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2 gün önce laptopumu açtım ve Wi-Fi simgesi olarak karşıma bu çıktı.

1580226164150460541530.jpg

Wi-Fi ağı gözükmesine rağmen bağlanamıyorum.
Sorunu çözmek için şu yöntemleri kullandım ancak işe yaramadı:

WPS tuşuyla bağlanmaya çalıştım.
Wi-Fi bağdaştırıcısını devre dışı bırakıp yeniden aktif ettim.
Ağı unutup yeniden bağlanmayı denedim.
Uçak modunu aktif edip geri kapattım.
Bilgisayarı yeniden başlattım.

Hepsini ayrı ayrı denedim ancak işe yaramadı arkadaşlar umarım yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hatalı bir sürücü güncelleştirmesi sonrası bu sorun meydana gelmiş olabilir.
Üretici web sitesinden Wi-Fi adaptörünüz için güncel sürücüyü indirip kurmayı dener misiniz?
Bilgisayarımdan internet erişimine sahip değilim. Başka yollardan da bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum maalesef.

Laptopun altında veya etiketi varsa orada seri no, marka ve modelinden sitesine girip, modeli bulup, sürücü sayfasından Wi-Fi sürücüsünü yükleyip tekrar dener misin? Cep telefonundan adrese girip sürücüyü indirdikten sonra bilgisayara bağlayıp kurulum yapabilirsiniz.

Laptopun altında veya etiketi varsa orada seri no, marka ve modelinden sitesine girip, modeli bulup, sürücü sayfasından Wi-Fi sürücüsünü yükleyip tekrar dener misin? Cep telefonundan adrese girip sürücüyü indirdikten sonra bilgisayara bağlayıp kurulum yapabilirsiniz.
Teşekkürler, deneyeceğim.
Dizüstü marka model belirtir misin?
Dell Inspiron 3521 Intel Core i3 3217U

Geri
Yukarı