Windows 10 Windows 11 Update'i indiriyor

diocletian

Picopat
Arkadaşlar Windows 10 ben bir şey yapmadan kendisi Windows 11 Update'i indirmeye başladı. Ben 11'e geçmek istemiyorum. Bu Update'i zorla yapamaz değil mi?

Microsoft :kahve:

Şakama maka sorar yine de, istemesen bile bir yolunu bulur yapar. Güncellemeleri yükle tuşuna basmaktan kaçın ve güncellemeleri devre dışı bırak.

Eğer güncellemeleri devre dışı bırakırsa bu kez önemli olan güvenlik güncellemelerini ya da sistem optimizasyonu için gerekli olan güncellemeleri alamaz bu bir çözüm yolu değil bana göre ben manuel kendim reddediyordum Windows 11'i sadece 1-2 kez sordu onda da reddedince bir daha sormadı zaten bu arada ben de 10 kullanıyorum hala çok iyi bence

Güncellemeleri duraklattım ama bu yazılımsal bir soruna sebep olmasın güncelleme olmazsa falan.
Windows 40 yılda bir önemli bir şeyin güncellemesini çıkarıyor, onun haberini de bir şekilde görürsünüz zaten. Sorun olmaz.

Eğer güncellemeleri devre dışı bırakırsa bu kez önemli olan güvenlik güncellemelerini ya da sistem optimizasyonu için gerekli olan güncellemeleri alamaz bu bir çözüm yolu değil bana göre ben manuel kendim reddediyordum Windows 11'i sadece 1-2 kez sordu onda da reddedince bir daha sormadı zaten bu arada ben de 10 kullanıyorum hala çok iyi bence
11'e geçmeyin aman. Hıyarlı yoğurt gibi işletim sistemi.

Ha

Windows 40 yılda bir önemli bir şeyin güncellemesini çıkarıyor, onun haberini de bir şekilde görürsünüz zaten. Sorun olmaz.

11'e geçmeyin aman. Hıyarlı yoğurt gibi işletim sistemi

11'e geçmeyin aman. Hıyarlı yoğurt gibi işletim sistemi.

Harbi ya gerçekten berbat kronik problemleri hala devam etmekte ne yazık ki kolay kolay düzelecek gibi değil bu gidişle

Eğer güncellemeleri devre dışı bırakırsa bu kez önemli olan güvenlik güncellemelerini ya da sistem optimizasyonu için gerekli olan güncellemeleri alamaz bu bir çözüm yolu değil bana göre ben manuel kendim reddediyordum Windows 11'i sadece 1-2 kez sordu onda da reddedince bir daha sormadı zaten bu arada ben de 10 kullanıyorum hala çok iyi bence.

Hocam nasıl reddedebilirim? Bir de ben PC'yi açarken bir tane Windows sözleşmesi kabul ettim PC yeni olduğundan dolayı normal sandım umarım o Windows 11 onayı değildir.

1688466467915.png

Hocam nasıl reddedebilirim? Bir de ben PC'yi açarken bir tane Windows sözleşmesi kabul ettim PC yeni olduğundan dolayı normal sandım umarım o Windows 11 onayı değildir.

Eki Görüntüle 1847125

Sanırım soğuk su içmenin vakti gelmiş gibi ama herhalde oradan da iptal edilir tabii ben öyle bir durum yaşamadım yaşasaydım söylerdim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı