Çözüldü Windows 10, Windows 11'e yükseltilirse lisans gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TEK23

Decapat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
512 GB NVMe SSD
Ekran kartı
GTX1650
İşlemci
İ5-11300h
Ben Windows 10'u lisanssız olarak yani sağ altta etkinleştir şeklinde kullanıyorum ve Windows 11'e güncelleme hakkı sunuyor. Eğer güncellersem Windows 11 lisanslı hali mi olur yoksa yine lisanssız mı olur?

Çözüm
Lisanssız bir şekilde yükseltme yapılır. Sonuçta Windows 11'e geçtiniz diye Microsoft'un ücretsiz lisans verecek hali yok. :)
Lisanssız bir şekilde yükseltme yapılır. Sonuçta Windows 11'e geçtiniz diye Microsoft'un ücretsiz lisans verecek hali yok. :)

Çözüm
Hepinize teşekkürler.

Peki bir şey daha sormak istiyorum ben şimdi Windows 11'e lisanssız olarak geçsem ve bedava internetten key bulmaya çalışsam daha zor olur mu key bulmam? Sizin öneriniz nedir önce Windows 10'u etkinelştirip mi güncellemem yoksa güncelleyince mi etkinleştirmem?

Hepinize teşekkürler.

Peki bir şey daha sormak istiyorum ben şimdi Windows 11'e lisanssız olarak geçsem ve bedava internetten key bulmaya çalışsam daha zor olur mu key bulmam? Sizin öneriniz nedir önce Windows 10'u etkinelştirip mi güncellemem yoksa güncelleyince mi etkinleştirmem?

Benim önerim internetten ucuz Windows 10 keyi satın alıp, etkinleştirdikten sonra yükseltme yapmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı