Çözüldü Windows 10 Windows 8 Ve macOS Dual Boot

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkside33

Hectopat
Makaleler
1
Selamün aleyküm arkadaşlar. Benim size bir sorum olacak. Son zamanlarda Windows'tan iyice soğudum. Daha doğrusu güncellemeler sağ olsun.
Ben de macOS'a geçiş yapamaya karar verdim. Ama eski Windows sistemlerimin silinmesini istemiyorum. Şu anda PC'de Windows 10 ve Windows 8 dual boot olarak duruyor. Bunun üstüne macOS kurabilir miyiz?

PC özelliklerim:
  • Intel Core i5 6500
  • AMD R7 240
  • DDR4 2400 MHz 8 GB bellek
  • Gigabayt H110M
Şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, 10 ve 8.1 gereksiz olmuş. Sıfırdan her iki sistem içinde temiz kurulum öneririm.

IMG_20170821_180658.jpg
MacOS bu disk bilgisayarı başlatmak için kullanılamaz hatası aldım.

Evet, 10 ve 8.1 gereksiz olmuş. Sıfırdan her iki sistem içinde temiz kurulum öneririm.
Şu anda bulundugum durumdan dolayı hem Windows 10 hem Windows 8 kullanıyorum.

Ben o bölümü Apple HFS yaptım ve onayladım. Sonra diski ayırdım ve başarılı oldu . Defalarca denedim ama olmadı. Bunun bir çözümü yokmuş gibi geliyor . Zaten PC'ye sıfır format atacağım. Şu anda ISO'yu Rufus ile yazıyorum. Ama MacOS çalışsa iyi olurdu.1
Bana yardım edin. MacOS bile istemiyorum, sadece Windows 10'a geri dönmek istiyorum. Disk programı yaznlışlıkla Windows 10'u sildi . Bütün verilerim yok oldu ve kurtulmuyor. Windows 10'u USB'ye yazdım PC görmüyor. Şu anda berbat bir durumdayım.

Bende onu yapıyorum ama boot edince PC görmüyor USB'yi. BIOS'u resetledim fakat gene olmadı. Kurulum sonunda başladı :D
Aslında teşekkür ederim. Sizin sayenizde PC'ye format atmış oldum. PC şimdi 2 kat daha hızlı :D

bende onu yapıyorum ama boot edince pc görmüyor flashi

biosu bile resetledim olmuyor :( öldüm ben :(

tamam oldu bios gördü flashı

lütfen yardım

oldu !!!!!

kurulum başladı :D off içim rahatladı .

bana bir daha mac demeyin lütfen . cidden mac os tan uzak durmak istiyorum . her ne kadar beceriksiz ben olsamda :D

aslında teşekkür ederim sizin sayenizde pc ye format atmış oldum . pc şimdi 2 kat daha hızlı :D

OS X sadece Mac'ler için olduğundan dolayı biraz zordur. O yüzden soğumuş olabilirsiniz.

Bakın işletim sistemi çok iyi. Ben daha önceden kullandım. Windows'tan kat ve kat daha iyi.
Ama benim PC reset yedi . Her şeyim gitti :D PC şu anda çok rahatladı. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı