Çözüldü Windows 10 "Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1wroxy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba;

Bu hatayı alıyorum. Ayrıca Görev Yöneticisi açılmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    115,6 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sıfırlama tavsiye etmem. Uzun sürüyor ve yine hasar alma riski var. Kurulum UBS'si ile olarak onarım ve geri yükleme deneyin. Olmazsa temiz kurulum yapıp deneyin.
Bu hata olmadan önce ne yaptın? Bu hatayı gerekli bir hizmeti kapattığım zaman almıştım. Yeniden başlattıktan sonra düzelmişti. Bir kere daha almıştım hiç düzelmemişti, tekrar Windows'u kurman zorunda kaldım. Sistem geri yükleme falan açılmıyor. Tekrar kurmak lazım Windows'u.

Bu hata olmadan önce ne yaptın? Bu hatayı gerekli bir hizmeti kapattığım zaman almıştım. Yeniden başlattıktan sonra düzelmişti. Bir kere daha almıştım hiç düzelmemişti, tekrar Windows'u kurman zorunda kaldım. Sistem geri yükleme falan açılmıyor. Tekrar kurmak lazım Windows'u.
Anormal bir şey yaptığımı hatırlamıyorum. Windows'u yeniden kuracağım.

Dediğim gibi böyle bir şeyin olmasını sağlayacak herhangi bir şey yapmadım.

Hangi antivirüsü kullanıyordun? Windows Update yaptıktan birkaç gün sonra mı oldu? En son hangi uygulamayı yükledin? Korsan oyun yükledin mi?

Hangi antivirüsü kullanıyordun? Windows Update yaptıktan birkaç gün sonra mı oldu? En son hangi uygulamayı yükledin? Korsan oyun yükledin mi?

Antivirüs programı kullanmıyorum. Önerdiğiniz ücretsiz bir program varsa bundan sonra onu kullanırım.

Windows Update yapmadım.

2 gün içinde Chrome'dan Cities Skylines ve GTA V Türkçe yama yükledim. Ama bunları yükledikten sonra Görev Yöneticisi çalışıyordu.

Temiz kurulum yaptım. Şu an için hiçbir sıkıntı yok.

Antivirüs programı kullanmıyorum. Önerdiğiniz ücretsiz bir program varsa bundan sonra onu kullanırım.

Windows Update yapmadım.

2 gün içinde Chrome'dan Cities Skylines ve GTA V Türkçe yama yükledim. Ama bunları yükledikten sonra Görev Yöneticisi çalışıyordu.

Hocam aynı sorun bende de var, nasıl çözdün?

Bu hata ile karşılaşanlara çözüm olması niteliğinde konuyu güncellemekteyim.

Genelde Windows Güvenliği bunu engellemekte. Bildirimler kısmına gelen bu bildirime tıklayıp açılan sekmeden Eylemler kutucuğuna tıklayın. İzin ver dedikten sonra programı çalıştırabiliyorsunuz.

1708069451439.png

Geri
Yukarı