Windows 10, Windows gereken dosyaları yükleyemiyor hatası

buse9

Centipat
Technopat Windows 10 format atma rehberindeki tüm adımları sırasıyla uyguladım fakat böyle bir hata ile karşılaşıyorum sürekli. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 20200814_011149.jpg
    20200814_011149.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus ile MBR mi yazdırdınız?

GPT yazdırırsanız sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.

Açılmıyor ki bilgisayar nasıl yazdıracağım

Bu arada GPT yazdırdım sanırım forumda söylendiği gibi
Bilgisayarınızın sistem özelliklerini belirtebilir misiniz?

Ryzen 3 2200G
AMD Radeon RX 570 Ekran kartı
8 GB ram
1 TB HDD
120 GB SSD
Sanırım MBR olarak yazdırmanız gerekiyor eğer GPT denediyseniz ve yazdırmak için başka bir bilgisayara ihtiyacınız var eski windowsu sildiğiniz için. Bu sistem de tam kurulamadığı için açılmaz.

Sanırım MBR olarak yazdırmanız gerekiyor eğer GPT denediyseniz ve yazdırmak için başka bir bilgisayara ihtiyacınız var eski windowsu sildiğiniz için. Bu sistem de tam kurulamadığı için açılmaz.
Dün de format atmıştım ama rufus kullanmadan windowsun kendi sitesinden indirdim. Aynı hatayı vermişti. 10 kere denedikten sonra atabildim.
Dün de format atmıştım ama rufus kullanmadan windowsun kendi sitesinden indirdim. Aynı hatayı vermişti. 10 kere denedikten sonra atabildim.
Attıktan sonra da her şey bozuldu düzgün çalışmadı programlar.

Yüksek ihtimalle MBR yazdırmanız gerekiyor, bu hatayı bende almıştım önceki sistemimde GPT yazdırınca sizinki gibi hata verdi fakat MBR yazdırınca kurulumu başarıyla yapmıştım.

Geri
Yukarı