Windows 10 Windows klasör izni alma sorunu

Manapay

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle, uzun zamandır aynı 0xc00007b uygulama hatasını alıyorum ve bezdim format atmak zorunda kaldım. Skyrim oyununda alıyordum düzeldi. AC Unity yükledim 1 gün sonra o da bu hatayı veriyordu. Düzeltmek için uğraştım falan filan düzeldi ama Skyrim bu sefer bozuldu. Recep abinin açtığı konuyu buldum falan yapmaya çalıştım fakat system32 , syswow64deki dosyaların hiçbirini değiştirip silemediğimden halledemedim izin istiyor. İzin almaya çalıştım fakat bir türlü halledemedim.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

- İzin resmi

vL5dnv.png

Yandex.Disk -Dependency Walker dosyası

Son düzenleyen: Moderatör:
System32 sahibi TrustedInstaller olmalı. Sadece değiştirmek istediğiniz dosyayı sahiplenin. Ayrıca değiştirmeye gerek yok, düzgün kurulumları yaparsanız böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Ben bu zamana kadar hiç böyle sorunla karşılaşmadım. (Skyrim oynamışlığım var.)
Sorunun çözümünü ve sebeplerini Recep Baltaş gayet güzel anlatmış.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/Çözüm-uygulama-düzgün-olarak-başlatılamadı-0xc000007b.128835/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı