Windows 10 Windows Update Güncelleştirmeler tamamlanamadı Değişiklikler geri alınıyor hatası

!so

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar normal şekilde güncellemeyi indiriyor daha sonra güncellemeyi yüklemek için yeniden başlat uyarısı geliyor. Yeniden başlat dediğimde kapanıp normal olarak yüklemeye başlıyor %30'a kadar yüklüyor ardından bilgisayar kapanıyor açılıyor. %30'dan %59'a kadar devam ediyor. 59da biraz bekledikten sonra güncelleştirmeler tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor bilgisayarınızı kapatmayın uyarısı alıyorum. Bu arada 4-5 kez kapanıp açılıyor sonra da normal şekilde açılıp masaüstü geliyor ve bildirim merkezinde (''hızlı işlem merkezi'' asıl ismiyle) güncelleştirmeler yüklenemedi diye bildirim çıkıyor. Çözümü var mıdır ? Ben bulamadım. Başka yaşayan da yok sanırım böyle bi sorunu. Şu an Cumulative Update for Windows 10 for X64 güncellemesi var, önemli bi update ve kuramadım daha öncede x64 Tabanlı Güvenlik Güncellemesi vardı onu da kurmak istediğimde benzer şeyler oluyordu. Yardımcı olursanız sevinirim...
Photo 7.08.2015 21 39 34.jpg
Photo 7.08.2015 21 43 26.jpg
Photo 7.08.2015 21 43 30.jpg
Adsız.jpg

Evet sorun bende de mevcut. Ne yaptıysam yükleme geri alınıyor.. Microsoftu aradım uzaktan saatlerce baglandılar çok ugraştılar netice yok. Araştırıp dönecekler. Onlar da anlayamadı. Bir kaç güne döneceklermiş bilen yok......

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede var o sorun ayrıca bende ayrıyeten boot sonrası siyah ekranda kalıyor bazen defalarca düğmeden kapatıp açtıktan sonra masaüstüne ulaşabiliyorum sizde de oluyor mu ?

Hayır sedece güncellemeyi yükleyi sonra geri alıyor yüklemiyor.. Microsortu aradım uzak baglantı yaptılar ama çözemediler. Çözüm için arayacaklar bekliyorum. Siz de 444’lü numarasını arayın çok ilgililer ..

Temiz kurulum yapıp yeniden güncelleştirmeleri deneyin.

En son çare sıfırdan kurmayı denemek istiyorum açıkçası, başka bi yol bulurum umarım.

Hala çözüm bulamadım malesef. Ama şunu denemenizde fayda var arama yerine ''sorun giderme'' yazıp girdikten sonra aşağıda ''Windows Update ile ilgili sorunları düzelt'' tıklayıp deneyebilirsiniz. Sürekli denememde ''Windows Update Bileşenlerinin Onarılması Gerekiyor'' hatası bulup ''Düzeltildi'' diyor ama bana çözüm sunmadı ne yazık ki... Yine de denemenizi öneririm.

Adsız.jpg

Evet arkadaşlar çözüm şöyle: Windows 10’u kaldıramadım ne yaptıysam format atamadım. Format atamaya kalkınca çıkan yazı bilgisayarınızda dosyalar eksik Windows 8’e geri dönülmez ifadesi çıkıyor. Zaten kurulu olan win 10’u kaldıramadan tekrar üstüne win 10’u bilgisayarınız ne ise 32 bit yada 64 bit internetten tekrar kurun. Kuruluyor yanlız kurmadan önce saat dilimini herşeye ragmen ingilizce amerikan yapın, güncelleme yüklenecektir. Yükledikten sonra yeni tarihli 3 adet güncelleme gözükecek geri kalan güncellemeler eski tarihli iyi çalışmalar...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı