VEDAT58

Centipat
Saygı değer arkadaşlar uzun takiplerim sonucunda en son 1909 sürümü çıkmasına rağmen logoda kalma sorunu giderilmemiştir ayrıntılı olarak yazayım sıfır dan temiz kurulum yaptım windows 10 x64 1909 sürümü windows gayet sağlıklı çalışıyor fakat bilgisayarı kapatıp fişini çektiğimde 2 dk sonra tekrar takıp çalıştırdığımda windows 10 logosunda takılı kalıyor o dönen yükleme yaptığını belirten yuvarlak noktalar gelmiyor 20 dk bekledim yok açılmıyor kasa üzerinde bulunan reset tuşuna bastığımda bilgisayarım normal şekilde windows açılıyor kullanabiliyorum tekrar kapatıp fişini çekersem yani gücü kesersem tekrar ilk çalıştırmamda yine logoda kalıyor reset atınca düzelip windows açılıyor bu sorun 1803 sürümünde yokdur ta ki 1809 - 1903 ve son olarak 1909 sürümleri gelene kadar her ne değiştiyse windows hatalı tekrar şimdi 1803 sürümüne dönecem yardımcı olurmusunuz çok can sıkıcı bir durum
NOT : İŞLETİM SİSTEMİNİ SSD ye KURARSAM OLUYOR HDD KURULUNCA BU SORUN OLMUYOR SSD LERLE ALAKALI BİR SIKINTI BAZI KİNGSTON VE İNTEL SSD LERDEDE BU SORUN OLUYORMUŞ
BUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

BİLGİSAYARIMIN SİSTEM BİLGİLERİ
işlemci AMD FX8120
anakart ASUS M5A97 EVO
ram CORSAİR 16GB 1600MHZ DDR3
ekran kartı Sapphire RX570 NİTRO+ 8GB
SSD JAMES DONKEY 480 GB
HDD SEAGATE 2 TB 7200RPM 64MB

Son düzenleme:
sayın yönetici bu konu hakkında ne yapabiliriz gücü kesince ilk açılmada neden logoda takılı kalıyor reset atınca windows normal şekilde açılıyor

Geri
Yukarı