Windows 10 - Yapı 10240 RTM mi?

Conspiracy

Kilopat
Daha fazla  
Açıkçası kafam karıştı. Kimi RTM diyor kimisi değil. Çoğu 10240 paylaşımlı ISO sunumlarında RTM yazısı eklenmiş, kimisinde TH1 yazmakta? Nedir bu TH1?

Şuan Windows 10 - 10240 kullanıp AIDA gibi programlardan işletim sistemi bölümüne girip RTM yazısını görebilen var mı?

Elimde 10240 ISO hazır bekliyorum, yeni SSD aldım Windows 10 ile beraber formatlayıp temiz bir kurulumla SSD'ye geçmek istiyorum. Fakat bu 10240'ın nihai sunum olup olmadığını anlayamadım. Kurmuşken RTM kurmak istiyorum bir daha uğraşmamak için.

Şu an kesin bir bilgi yok ama herkes RTM diyor. Bence 29 Temmuz'a kadar bir güncelleme daha gelir diye düşünüyorum.

RTM ise AIDA'da RTM yazması gerekmez mi? En azından şuan kullandığım 8.1'de RTM yazısını görebiliyorum. 10240 kullanan birisi AIDA'dan işletim sistemi bölümüne gelip ekran görüntüsü atabilir mi?

Bende kullanıyorum bende gayet memnunum ve windows 8.1 vs hepsi yalan tek gerçek windows 10 :D
Windows 7'nin ve XP'nin efsaneliği tartışılmaz onlar da çok iyi sistem :D

Ben kullanıyorum 10240 sürümünü ama GTA 5 pek iyi çalışmıyor. Sanırım hala eksikler var yani bu sürüm en sorunsuzu değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7' nin ve XP' nin efsaneliği tartışılmaz onlarda çok iyi sistem :D.

Ben kullanıyorum 10240 sürümünü ama gta 5 pek iyi çalışmıyor sanırım hala eksikler var yani bu sürüm en sorunsuzu değil.

Bende'de GTA 5 yüklü oynuyorum sıfır sıkıntı, full efeck. Dedigin gibi olsa bizlerde'de sorun olurdu.

Ben kullanıyorum 10240 sürümünü ama GTA 5 pek iyi çalışmıyor. Sanırım hala eksikler var yani bu sürüm en sorunsuzu değil.

Bizde en ufak bir sorun yok. Oyunun orijinal olduğuna emin misin ?

Acaba bu programın, Windows 10 sürücüsünü bulabilmemiz mümkün mü?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 433
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı