Windows 10 - Yapı 10240 RTM mi?

Bence bu 10240 yapısı RTM denilen yapı veya artık son sürüm mü deniyor bilmiyorum çünkü çok stabil ve hatasız. Ayrıyeten bu yapıda technical preview, insider oluşuna dair hiçbir iz yok.

Adsız.jpg

Adsız4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım için Nvidia'nın sitesinden 353.30 driverını indiyorum luruyorum sıkıntı yok. Birkaç saniye sonra Windows otomatik olarak driverı 353.34'e güncelliyor ve aygıt yöneticisinde ekran kartı kısmında ünlem işareti beliriyor. Salak Windows, Nvidia bile 353.30 koyarken sitesine sen nereden bulup 353.34 çekiyorsun Windows 10 için.

Kardeşim aynı durum bende de oldu. 353.30 varken Windows 353.54 buluyor ve bana sormadan kendi indirip kuruyor. Baktım olmuyor bıraktım yükledi. Ama bende aygıt yöneticisinde ünlem falan çıkmadı. gayet sorunsuz çalışıyor şuan. Tekrar 353.30 kurup Windows güncellemeden güncellemeni tavsiye ederim. @Conspiracy

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
RTM sürümüdür ancak RTM geliştirmesi devam etmektedir. Son kullanıcı için çıkmamıştır. Yani hala geliştirme devam etmektedir. Sorunlar önceki build'lerde olduğu gibi bunlarda da olacaktır. Güncellemenin mantığı zaten budur, bir önceki build de olan sorunlar giderilmiş yeni olacak sorunlar ise geri bildirimlerle çözüm sağlanacaktır.

Şuan geliştirme aşamasında olan 105xx sürümü mevcuttur. TH2 build'i de yakında indirmeye açılacaktır. 10240 sürümünü indire kişiler windows ve build güncellemelerini yine kontrol etsin 0 day güvenlik açığı tespit edilmiştir. Yeni güncelleme ile düzeltilmiştir.

Go home Aida, you are drunk.

ssd.png

Bu arada sizde de ''Bu Bilgisayar'' eski adıyla bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler deyince, sistem özellikleri ekranı gelirken kapanıp tekrar geliyor gibi oluyor mu?

Aktif Windows 10 kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim şu son sorduğum soruya, ''Bu Bilgisayar'' kısmına sağ tıklayıp özellikler diyince sizde de kapanıp tekrar açılıyor gibi oluyor mu?

Go home Aida, you are drunk.

Eki Görüntüle 90172

Bu arada sizde de ''Bu Bilgisayar'' eski adıyla bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler deyince, sistem özellikleri ekranı gelirken kapanıp tekrar geliyor gibi oluyor mu?

Aktif Windows 10 kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim şu son sorduğum soruya, ''Bu Bilgisayar'' kısmına sağ tıklayıp özellikler diyince sizde de kapanıp tekrar açılıyor gibi oluyor mu?

Bende böyle bir sorun olmuyor.

Bende böyle bir sorun olmuyor.

Valla bu olay o kadar canımı sıktı ki, çok gözüme batıyor. Her şeyi tekrar kurdum ama o kadar uyuz oldum ki tekrar format atabilirim. (tabi geçer mi bilmiyorum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı