Windows 10 yapışkan tuş sorunu

Muzaffer Yldz

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Oyun oynarken art arda 5 6 kez Shift tuşuna basıyorum ve uyarı gelip alta atıyor ve yapışkan tuş uyarısı geliyor. Ben onu hayır deyip kapatıyorum fakat 5 kez basınca yine geliyor ve bu beni rahatsız etmeye başladı. Benim bunu kapatma yöntemim var mı yoksa bu hep böyle mi kalacak?

Windows'un arama yerine yapışkan tuşlar yazın, ilk çıkana tıklayın. Ordan yapışkan tuşları başlatmak için kısayol tuşuna izin veri kapatıyorsun.

Merhabalar. Oyun oynarken art arda 5 6 kez Shift tuşuna basıyorum ve uyarı gelip alta atıyor ve yapışkan tuş uyarısı geliyor. Ben onu hayır deyip kapatıyorum fakat 5 kez basınca yine geliyor ve bu beni rahatsız etmeye başladı. Benim bunu kapatma yöntemim var mı yoksa bu hep böyle mi kalacak?

Denetim masası > Erişim kolaylığı > Klavye kullanımını kolaylaştır > Yapışkan tuşları etkinleştire basarak kapatabilirsiniz

Denetim masası > erişim kolaylığı > erişim kolaylığı merkezi > klavye kullanımını kolaylaştır > yapışkan tuşlar diye bir tik olacak o tiki kaldır.
Tik yok yapışkan tuşlarda nasııl kapatıcam.
Denetim masası > erişim kolaylığı > erişim kolaylığı merkezi > klavye kullanımını kolaylaştır > yapışkan tuşlar diye bir tik olacak o tiki kaldır.

Tamam yaptım teşekkür ederim.

Çözüldü işaretleyebilrisiniz.

Dosya Ekleri

• yapışkan.png
    yapışkan.png
    22 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı