Windows 10 Yavaş Açılış Sorunu

ismail5656

Hectopat
Daha fazla  
Casper Nirvana NB 15.6 laptop kullanıyorum. Windows 10 Home 64 bit işletim sistemi kurdum, sistemde hiçbir şey yüklü olmamasına rağmen boot sırasında çok geç açılıyor. Sistem iki defa siyah ekranda boot ettikten sonra başlıyor. UEFI kurulum yaptım güncel Windows 10 sürümü. Fast boot özelliği aktif. Daha önce Windows 8.1 yüklüydü fabrika çıkışlı yazılım yüklüydü, onda da aynı sorun var ama Windows 10 gibi kötü değildi. Windows 8.1 legacy kurulumdu. UEFI kurayım sorun düzelir sandım nafile. Konu hakkında bilgisi olan var mı? BIOS ile ilgili sorun değil sanırsam.

Şunu da belirtmek istiyorum gözüme çarptı, dediğim gibi sistem tamamen boş. görev yöneticisinde disk yüzde 99'dan aşağı inmiyor. Bundan kaynaklı bir sorun mudur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Denetim masasına giriyoruz. Güç seçeneklerine giriyoruz. Sol taraftaki Güç düğmelerinin Yapacaklarını Seçin e tıklıyoruz. Mavi şekilde yazılan Şu anda kullanılamayan ayarları değiştire tıklıyoruz. Ve alttaki Hızlı Başlatmayı Aç tıklıyoruz. Bu kadar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı