Windows 10 yavaş açılıyor

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Sorum başlıktaki gibi. Dün açılma süresinde en fazla 17 saniye çıkan bilgisayarım şu an 17 saniyenin altında bir sürede açılmıyor. Bu beni biraz kıllandırıyor. Zaten bu açılma konusu beni her zaman kıllandırır. Bu açılma süresinin bir önemi var mı? Neden böyle olmuştur? Sebepsiz yere tribe giriyorum bazen bu yüzden. İyi forumlar.

Hocam yine de siz bir test edin Crystaldismark ile. Görünür de bir sıkıntı göremedim.

Hddsentinel ve HD Tune ile test ettim. Sağlığı yüzde yüz gözüküyor ve hiç kırmızı kutu yok. Anlamadım gitti. Son günlerde Acer network optimizeri indirdim. Ama içime sinmedi bende sildim. Ondan önceki günlerden bir güne sistem geri yükleme yapsam düzelir mi yoksa daha mı kötü olur.

Hddsentinel ve HD Tune ile test ettim. Sağlığı yüzde yüz gözüküyor ve hiç kırmızı kutu yok. Anlamadım gitti. Son günlerde Acer network optimizeri indirdim. Ama içime sinmedi bende sildim. Ondan önceki günlerden bir güne sistem geri yükleme yapsam düzelir mi yoksa daha mı kötü olur.
Denemekten zarar gelmez hocam. En kötü önemli şeyleri yedekler temiz kurulum yaparsınız.

Geri
Yukarı