Windows 10 yazılar bozuldu

Samir Elekberli

Hectopat
Daha fazla  
Sorun aynı fotoğraftaki gibi, PC çok geç açılıyor, bazen açıldıktan sonra yazılar böyle oluyor.
İkinci kez yeniden başlattığımda yazılar yok olacak.
Üçüncü kez yeniden başlattığımda herşey eski haline dönecek. Bilgisayarımı virüsten temizledikten sonra bu sorunla sık karşılaşır oldum.

Dosya Ekleri

• 15817022904693131034546034880653.jpg
    15817022904693131034546034880653.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 64
Bilgisayarda denetim masasına gir ve windows update e bas dili yükle kısmına gel İngilizce yükle ondan sonra Türkçe dilini sil ve Türkçe dilini bir daha yükle oluyorsa sevinirim olmuyorsa format at bence hala bilgisayarında virüsler olabilir.

Bilgisayarda denetim masasına gir ve windows update e bas dili yükle kısmına gel İngilizce yükle ondan sonra Türkçe dilini sil ve Türkçe dilini bir daha yükle oluyorsa sevinirim olmuyorsa format at bence hala bilgisayarında virüsler olabilir.
Kaspersky virus removal tool ile taratıp sildim virüsü, ama virüsün kayıt defterinde oynama yaptığını düşünüyorum. Hangi programla düzelte bilirim?

Kaspersky virus removal tool ile taratıp sildim virüsü, ama virüsün kayıt defterinde oynama yaptığını düşünüyorum. Hangi programla düzeltebilirim?

Bence sen en iyisi verilerinı yedekle ve sıfırla düzeleceğini sanmıyorum.
(Illa kurtarıcam diyorsan IObit malware Fighter indir Full tarama yap ondan sonra yazıları düzeltirsin.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı