Çözüldü Windows 10 Yazılar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AtaMeric

Kilopat
Daha fazla  
Sorun gördüğünüz gibi. Bu sorunu yaşayan ve çözen biri varsa yardım edebilir mi?

Ads_z.jpg

Çözüm
Comodo Firewall kaldırır mısınız? Yoksa bütün güncelleştirmeleri yapın. Yine çözülmezse komut satırını yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin:

Kod:
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
Comodo Firewall kaldırır mısınız? Yoksa bütün güncelleştirmeleri yapın. Yine çözülmezse komut satırını yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin:

Kod:

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Verdiğiniz komutu yönetici olarak çalıştırıp uyguladım ama sorun çözülmedi. Konudaki diğer bir mesajınızda önerdiğiniz DISM++ isimli programı indirdim fakat açmaya çalıştığımda açılmıyor.
Ekran görüntüsüyle sorunumu daha kolay anlatabileceğimi düşünüyorum.

Ekran Görüntüsü (1).png

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Verdiğiniz komutu yönetici olarak çalıştırıp uyguladım ama sorun çözülmedi. Konudaki diğer bir mesajınızda önerdiğiniz DISM++ isimli programı indirdim fakat açmaya çalıştığımda açılmıyor.
Ekran görüntüsüyle sorunumu daha kolay anlatabileceğimi düşünüyorum.Eki Görüntüle 347115

Aynı sorunu yaşıyorum dostum çözdün mü? Çözdüysen nasıl çözdün?

Comodo firewall kaldırır mısınız? Yoksa bütün güncelleştirmeleri yapın. Yine çözülmezse komut satırını yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin:

Kod:

CMD'yi çalıştırıyorum ama ekran gelmiyor ve direkt kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı